En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Öldüğümde Uyuyacağım Pazartesi Günü Cnbc-e’de

Tv'de Sinema 14 Ekim, 17:27'de eklendi
I’ll Sleep When I’m Dead

I’ll Sleep When I’m Dead

Gişe Filmleri Kuşağı

“Öldüğümde Uyuyacağım”

Pazartesi 22:00

Get Carter ile İngiliz sinemasının klasiklerinden birine imza atan Mike Hodges’ın imzasını taşıyan ve Clive Owen’ın birinci sınıf bir performans sergilediği I’ll Sleep When I’m Dead, suç filmlerine ilgi duyanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

 

Kardeşi Davey’nin intiharı sonrasında üç yıldır uzak durduğu Londra’ya geri dönen Will Graham tüm kentte huzursuzluğa yol açacaktır. Bu huzursuzluğun sebebi Will’in inzivaya çekilmeden önce Londra’nın en korkulan şahsiyetlerinden biri oluşudur. Eski ortaklar, onun bir an önce Londra’yı terk etmesini isteyen rakipler ve her şeye rağmen ona kucak açan aile bireyleri… Eski günlere dönmek istemese de Will bir şeylerin ters gittiğinin farkındadır ve kardeşinin ölümünden sorumlu olanları bulup intikam almaya kararlıdır.
Clive Owen’ın gizemli ve tehlikeli Will Graham’ı canlandırdığı filmde, Charlotte Rampling, Malcolm McDowell ve nispeten kısa süren ekran zamanına karşın akılda kalıcı bir portre çizen Jonathan Rhys Meyers (The Tudors, Match Point) rol alıyor. I’ll Sleep When I’m Dead, yönetmen Mike Hodges’ın Get Carter ve The Croupier gibi filmlerini izleyip de beğenenlerin kesinlikle keyif alacağı bir yapım.

 

Yönetmen: MIKE HODGES
Oyuncular: CLIVE OWEN, MALCOLM MCDOWELL, JONATHAN RHYS MEYERS, CHARLOTTE RAMPLING
Yapım yılı: 2003

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,815 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort