En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Osteoporotik Omurga Kırıkları Perşembe Günü Sağlıcakla’da

Tv'de Bu Hafta 25 Ocak, 11:59'de eklendi

Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program… Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen sunuculuğunu Perihan Savaş’ın yaptığı “Sağlıcakla” sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap veriyor.  Bugünkü programda Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Tezer osteoporotik omurga kırıkları ve tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler verecek.
Perihan Savaş’ın sunduğu Sağlıcakla, hafta içi her gün uzman doktorlarla sağlıklı yaşam, sağlık sorunları, sağlıkta güncel gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler veriyor.
Tüm hastalıkların belirtileri,  nedenleri,  teşhis ve tedavi yöntemleri hakkında izleyicileri bilgilendirmeyi hedefleyen Sağlıcakla her gün stüdyoda konuk ettiği uzmanlarla izleyicilere sağlık konusunda yol gösteriyor. Ekranların deneyimli ismi Perihan Savaş’ın sunduğu Sağlıcakla verdiği doğru sağlık bilgileriyle izleyicilerin aklındaki yanlış bilgileri yok etmeyi hedefliyor.
Bugünkü programda osteoporotik omurga kırıkları, ortopedik problemler ve tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler ekrana gelecek. Programa Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Tezer konuk olacak.
Sağlıcakla hafta içi her gün 08.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,701 saniyede yüklendi.