En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Öyle Bir Geçer Zaman ki 40. Bölüm Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 10 Eylül, 02:01'de eklendi

[flv]http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/zaman/0809zaman_3.mp4[/flv]

[flv]http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/zaman/0809zaman_4.mp4[/flv]

[flv]http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/zaman/0809zaman_1.mp4[/flv]

[flv]http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/zaman/0809zaman_2.mp4[/flv]

Ali Kaptan serbest, Cemile endişeli

Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisi, bu akşam da temposu yüksek, duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.

Ali Kaptan’ın hapisten çıkması Akarsu Ailesi’ni tedirgin ediyor. Cemile, özellikle de Mustafa bebek için endişeleniyor.

 

Ali Kaptan ve Cemile’nin 2 yıl aradan sonra karşılaşmaları her ikisi içinde trajiktir. Unutulmaya çalışılan acılar yeniden gün yüzüne çıkarak, her ikisinin de yüreğini bir kez daha yakar. Gazinoda grubu ile çalmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan Mete orada hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya gelir. Yaptığı tüm iş görüşmelerinden olumsuz yanıt alan Hakan, Berrin’in karşısına son çare olarak düşündüğü bir teklifle gelir. Minik yüreği Gülden için çarpan Osman, onu etkilemek için annesini kızdıracak boyundan büyük bir işe kalkışır. Amacı alacağı laklak oyuncağını en iyi kendisinin yaptığını göstermektir. Ancak Osman annesine yakalanır. İlişkileri hızlı bir şekilde ilerleyen Kenan ile Selma sürpriz bir karar alır. Oğlunun hapishaneden çıktığını öğrenen Hasefe Hanım, onunla görüşmek ister fakat bu durum ikisi için de çok zordur. Cemile ise Mustafa bebek için endişelidir.

Yapım : D Yapım

Drama Direktörü : E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı : Cengiz Deveci

Yönetmen : Zeynep Günay Tan

Senaryo : Coşkun Irmak

Sanat Yönetmeni : Soydan Kuş

Oyuncular : Erkan Petekkaya (Ali Kaptan), Ayça Bingöl (Cemile), Wilma Elles (Carolin),Yıldız Çağrı Atiksoy (Berrin), Aras Bulut İynemli (Mete), Farah Zeynep Abdullah (Aylin), Emir Berke Zincidi (Osman), Meral Çetinkaya (Hasefe), Mete Horozoğlu (Soner), Gülizar Irmak (Selma), Osman Alkaş (Ekrem Tatlıoğlu), Mehmet Gürhan (Kemal), Zeyno Eracar (Neriman), Nilperi Şahinkaya (Mesude), Dila Akbaş (Ayten), Türkü Turan (Nihal), Elçin Sangu (Jale), Tolga Güleç (Ahmet), Salih Bademci (Hakan), Ferit Kaya (Resul), Onur Özaydın (Cengiz), Sercan Badur (Necati), Renan Bilek (Süleyman), Osman Karagöz (Murat), Çelik Bilge (İzzet) ve Hüseyin Avni Danyal (Kenan)

Yayın Tarihi : 13 Eylül Salı/ 2011

Yayın Saati : 20.00

Öyle Bir Geçer Zaman ki 40. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,281 saniyede yüklendi.