En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Öyle Bir Geçer Zaman ki’de Tuğrul’un, Arif ve Cemile’ye hazırladığı sürpriz ne?

Dizi Resimleri 25 Ocak, 18:59'de eklendi
Muhammet Uzuner ve Ayça Bingöl

Muhammet Uzuner ve Ayça Bingöl

Kanal D’nin üç sezondur büyük beğeni ile izlenen ve Salı gecelerine damgasını vuran dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” bu akşam 100. bölümü ile ekrana geliyor.

Dizi ekibi, bu büyük başarılarını, sette, üzerinde “100.bölüm” yazılı pastayı birlikte keserek kutladılar. Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ve başrol oyuncularından Ayça Bingöl başta olmak tüm ekibin katıldığı kutlamada, 100. bölüme erişmenin mutluluğu ve gururu birlikte yaşandı. Dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde ise; Tuğrul, Arif ile Cemile’ye şoke edici bir sürpriz hazırlıyor!

Herkes, Bahar ve Zehra’nın sağ salim ameliyattan çıkışlarını beklemektedir. Bahar içerdeyken Ziya da hastaneye gelir. Bu durum Soner’in hiç hoşuna gitmez ama çaresiz kalır. İstanbul’dan Süleyman’dan ise beklenmedik bir telefon gelir. Deniz evde bir kaza geçirmiştir. Soner’in eve dönmesi gerekmektedir. Bahar’ı ameliyatta bırakıp, kızına gitmesi Ziya’ya aradığı fırsatı verir. Soner, İstanbul yoluna düşerken, o en zor anında Bahar’ın baş ucunda olmayı bir şekilde başarır. Tuğrul, Cemile ve Arif’in peşini bırakmaz. Arif’e Cemile’nin yanında eski eşi Seher’i görmek isteyip istemediğini sorar. Arif, Cemile’ye  bunun imkansız olduğunu ve Seher’in öldüğünü söyler. Osman’ı evinde saklayan Ayça’ya Betül ziyarete gelir. Üstelik geceyi orada geçirmeye karar verir. Ayça panik olur. Osman’ı nereye saklayacağını bilemez. Mete ise Ayça’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur. Carolin ise Hakan’dan intikam almanın yeni bir yolunu bulur. Tuğrul, Cemile ve Arif’e yeni bir randevu verir. Onunla buluşmaya giden ikili, şoke edici bir gelişme ile karşı karşıya kalır.

Yayın Tarihi : 29 Ocak Salı/ 2013
Yayın Saati  : 20.00

Öyle Bir Geçer Zaman ki 100. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 1,154 saniyede yüklendi.