En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Oyuncuların Hepsi Şapka Çıkarttırdı

Dizi Magazin 1 Şubat, 05:09'de eklendi

Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ  ‘+18’ dizisinin ilk bölümünde gözlemlediği oyuncu performanslarını okurları ile paylaştı;

 Can Zomomo diye bir arkadaş var. ‘Can’ karakterini canlandırıyor. Buradaki ‘canlandırıyor’ sözü öyle sıradan bir laf değil, adam bu karaktere gerçekten ‘can’ veriyor. Eminim bu diziden sonra ismini bize ezberletecek.

 ‘Gündelikçi Numune’yi oynayan Dilek Çelebi de çok başarılı. Teknoloji delisi, genel kültür dehası, laf sokma ustası hizmetçi rolünde döktürüyor.

Hele bir Adem Yılmaz var ki, resmen şapka çıkartılacak bir performansla oynuyor. ‘Gay Garson Cankut’ tiplemesi belli ki bundan böyle piyasada çok konuşulacak.

Paşhan Yılmazel ise sit com’lar için biçilmiş kaftan olduğunu bu diziyle dosta düşmana kanıtlamış görünüyor.

 Şov dünyamızın en yetenekli müzikal oyuncularından biri olarak gördüğüm ve ‘Atları da Vururlar’ müzikalinde ayakta alkışladığım Pamela Spence ise henüz kapasitesinin yüzde 60’ını bile gösterebilmiş değil. Onun istim tutmasıyla birlikte kuşkusuz dizinin temposu da yükselecektir.

Sinan Bengier’e ise söyleyecek söz yok. ‘Maço Kapıcı Muammer’ karakteriyle erkekliğin kitabını yeniden yazarken, genç oyuncu arkadaşlarına da ücretsiz kurs veriyor gibi.

Ve Aysun Kayacı… Oyunculuğu kamera önünde öğrenenlerden. Her yeni projede biraz daha kıvama geliyor. ‘Şaşkın Gelin Selin’ rolü, Aysun’un başına müthiş bir sempati halesi oturtmuş. Ben yapımcı olsam, çekeceğim ilk romantik komedi filminde Aysun’a başrol verirdim.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,263 saniyede yüklendi.