En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Oyuncuların Kıyafetleri, Özürlüler Vakfı Yararına Satışta

Dizi Magazin 24 Temmuz, 16:21'de eklendi

Oyuncuların Kıyafetleri, Özürlüler Vakfı Yararına Satışta

Murat Yıldırım Kıyafetleri

Özürlüler Vakfı’nın Maslak Kasr’ında “Gülümseten Pazar” etkinliği kapsamında yıldız futbolcuların imzalı formaları  ve dizi oyuncularının kıyafetleri vakıf’a destek amaçlı satışa sunulmaktadır. Organizasyon İletişim Müdürü Sn. Azize Arzu Aytekin’in bilgilendirmesiyle oyuncuların kendilerine destek verdiklerini öğrendik.

Bilhassa Sn.Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlunun bu konudaki hassasiyetini dile getirmemizi rica ettiler. Dizi oyuncularının dizilerde kullandıkları kostümlerin dışında Murat Yıldırımın  şahsi kıyafetlerinin de sergide olduğunu belirttiler. Vakıf etkinliklerinin basında az yer almasından üzüntü duyduklarını, toplum bilincinin oluşması için sanatçıların bu tür organizasyonlarda daha fazla olmaları gerektiğini söylediler.

Dün akşam Cnntürk’te Kürşat Başar’ın programında Zeynep Beşerler’in bu konuda bir sitemini dile getirmesi de dikkat çekiciydi. Magazin basınının kendisinin Mayıs sonunda yine Özürlüler Vakfının düzenlendiği kongrede sunuculuk yaptığını önemli konuların gündeme getirildiğini ama medyada hemen hemen hiç yer almamasına rağmen özel hayatı ile 10 gün içinde çeşitli yalan haberlerle gündeme geldiğini belirtmesi medyanın bu konuya olan duyarsızlığını da gözler önüne serdi.

Biz www.televizyon-dizisi.com olarak Özürlüler Vakfının her türlü etkinliklerini vermeye gayret göstermekteyiz. Bu etkinlikler içinde yer alan sanatçıların oyunculuk yeteneklerinin dışında sosyal faaliyetlerde de bulunmaları onların gönlümüzdeki yerlerini daha değerli kılmaktadır.

“Size de Çıkabilir” Bu slogan ile dikkat çekilmek istenilen konu, her sağlıklı bireyin bir gün özürlü olabileceği gerçeğine dikkat çekmektir. Ayrıca, Ülkemizde yaşanan eğitim, ekonomi, sağlık, kültürel, sosyal alanlarda yaşanan sıkıntılar, özürlülerin yaşam standartlarının gelişememesine de neden olmaktadır.

Burçin Terzioğlu Kiyafetleri

Necati şaşmaz Kıyafetleri

Gürkan uygun Kıyafetleri

Fahriye Evcen kıyafetleri

Kenan İmirzalıoğlu Kıyafetleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,288 saniyede yüklendi.