En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Özgür Aras 90’lar Partileri Bodrumu Sallayacak

Müzik 12 Haziran, 17:33'de eklendi

Yıllardır pek çok ünlü ismin iletişim danışmanlığını üstlenerek kendi markasını yaratan , açtığı gece kulübleriyle İstanbul gece hayatının da nabzını tutan isimlerin başında gelen iletişimci Özgür Aras, İstanbulda başlattığı ve geleneksel hale getirdiği 90lar Türkçe Pop partilerine devam ediyor. 15 Haziran Pazar akşamı Bodrumluları eğlendirecek Özgür Aras, yaz boyu her Salı ve Pazar akşamları Bodrumda eğlence sevenlerle buluşacak.

 

Düzenlediği 90lar Türkçe Pop partileriyle İstanbul gecelerine eğlenceli bir konsept armağan eden Özgür Aras, 15 Haziran Pazar akşamı Bodrumun gözde mekanlarından Pasha da 90’lı yılların en sevilen Türkçe şarkılarıyla müzik severleri ağırlayacak. Müzik ve eğlenmeyi severlerin yüzlerinde tebessüm yaratacak olan bu muhteşem gece, Özgür Aras önderliğinde 90’lı yılları yeniden yaşamak ve doyasıya eğlenmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olacak.

Özgür Arasın DJ kabinine geçtiği bu yakın nostalji yolculuğu, yaz boyu her Salı ve Pazar akşamları Bodrumda Pasha da devam edecek.

Bodrum Pasha da 90lar Türkçe Pop Partileri düzenleyecek Özgür Arasın partileri şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

Özgür Aras 90lar Partileri ile ilgili tüm haberleri twitter.com/ozguraras adresinden takip edilebilir

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,376 saniyede yüklendi.