En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Özlem Denizmen’le Kadınca 26 Şubat Pazar Star TV’de

Tv'de Bu Hafta 23 Şubat, 16:06'de eklendi

Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı, “toplum, futbol için erkek işi diyor ama biz hiç de öyle düşünmüyoruz” diyor ve “kadın futbol takımlarına daha fazla önem ve bütçe verilmeli” diyerek taleplerini dile getiriyorlar.
Özlem Denizmen ve ekibi ile Ataşehir Belediyespor maçından eğlenceli görüntüleri kaçırmayın.

 

İstanbul’un ilk kadın taksi şoförlerinden Çiğdem Akman, 10 yıllık meslek hayatı ile ilgili tüm merak edilenleri yanıtlıyor. Denizmen ve Akman’ın, stüdyoda yaptıkları araba yarışı, keyifli anlara sahne oluyor.

 

Oto sanayide kaporta ustası olarak çalışan Seda Söğüt, sekreter olarak iş başvurusunda bulunduğu işyerinde kaporta ustası olmasının hikayesini anlatırken, “kaporta tamirinden benim kadar çok para kazanan yoktur” diyerek mesleğindeki iddiasını da ortaya koyuyor.
Söğüt, Denizmen’e stüdyoda kaporta tamirinin püf noktalarını da uygulamalı olarak gösteriyor.
Türkiye’nin ilk kadın jokeyi, “atlarla konuşan kadın” Zülfiye Bulut, 8 kez birincilik elde ettiği iş hayatının bilinmeyenlerini paylaşıyor. Bulut, stüdyo önüne kurulan rodeo alanında Denizmen’e rodeo yapmayı öğretiyor.

 

Rize’li Havva Latifoğlu, 9 aylık hamileyken gördüğü rüya üzerine başladığı balıkçılık mesleğinde, Karadeniz erkeklerine kendini bu alanda nasıl kabul ettirdiğini anlatıyor. Latifoğlu, mesleği ile yalnızca evini geçindirmiyor, 4 çocuğunu da okutuyor.

 

Canlı bağlantı ile stüdyoya bağlanan ekvatoru 10 kere geçen uzun yol kaptanı Aybike Yanar, kaptanlığın keyifli yanlarını anlatırken, üzerine basarak “sevmeden yapılacak iş değil” diyor.

 

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.

 

 

Soruna değil, çözüme odaklı, birleştirici program ‘Özlem Denizmen’le Kadınca’ 26 Şubat Pazar saat 12.00’de Star TV’de…

 

BİLGİ: 

 

Özlem Denizmen Kimdir? 

Türkiye’nin finansal okur yazarlık konusundaki kanaat önderi olan Özlem Denizmen, kadınların ve ailelerin, ekonomik anlamda güçlenmelerini destekleyecek uzun soluklu toplumsal projeler üretiyor, seminerler veriyor, televizyon programı, gazete ve dergilerdeki köşe yazıları ve kitapları ile milyonlara ulaşıyor. Bu çalışmaları ile 2011’de Dünya Ekonomik Forumu’nda, ‘Genç Küresel Lider’ olarak seçilen Denizmen, pek çok uluslararası ve ulusal sosyal kuruluşun da etkin üyesidir.
Para Durumu platformu ve FODER Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği’nin kurucusu olan Denizmen, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Danışmanlığı ve Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Denizmen’in bugüne kadar üç kitabı yayınlandı;
Cebinde Mucize Yarat
Kartlarınla Mucize Yarat
Bolluk ve Bereket için Yer Aç

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,025 saniyede yüklendi.