En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Papatyam 119. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 13 Aralık, 20:14'de eklendi

Boşanmak istiyorum Necati!

Feride’nin kafasında Necati hakkında soru işaretleri vardır. Feride için bu soru işaretleri her defasında Şebnem’de kesişir. Artık huzuru kaçan Feride dayanamaz ve boşanmak ister. Necati usta bu durum karşısında ne yapacağını bilemez.

Öte yandan Feride’yi ve Necati ustayı çok büyük bir sürpriz bekliyordur. Bu sürpriz, tam da Feride boşanmak isterken olduğu için evde bir karışıklığa sebep olur. Hatice’nin kocası Cengiz, her defasında yakalanmaya bir adım daha yaklaşmakta ve tehlikeyle burun buruna kalmaktadır.

Lütfü ve Gülşen’in arasındaki bitmek bilmeyen gerginlik, Necati ustaların evine kadar taşınırken, Necati’nin büyük torunu Gonca’yla yaptığı konuşma göz yaşartacak cinstendir.

Rıza’nın oturdukları evden taşınmak istemesi, emlakçı Tahir’in çarşı ahalisiyle yaptığı gizli konuşmalar yine çözülmesi gereken sorunları ortaya çıkarır. Görünen o ki iş yine Necati ustaya kalacaktır…

Yapımcı     : Yapım MinT / Birol Güven

Yönetmen  : Bora Tekay

Senaryo     : Murat Aras

Müzik:            : Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular     : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )

Bölüm                        :119

Yayın Tarihi      : 14 Aralık Çarşamba

Yayın Saati        : 22.00 – Yeni Bölüm

Papatyam 119. Bölüm Fragmanı

[flv]http://video.beyazgazete.com/video/2011/11/26/2011112619126.f4v[/flv]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,803 saniyede yüklendi.