En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Pis Yedili’nin Trafo’sundan “Sen Gelmez Oldun” Yorumu

Erkek Oyuncular, Klipler, Oyuncular 15 Aralık, 12:33'de eklendi

Halil ibrahim Babür - Trafo

Show TV’nin gençlik dizisi Pis Yedili’nin dün akşam yayınlanan bölümünde, Halil Babür’ün canlandırdığı Trafo karakterinin söylediği Azeri türküsü ‘Sen gelmez oldun’ büyük beğeni topladı.

Genç oyuncu Halil Babür, “Azeri türküsüymüş ‘Sen gelmez oldun.’ O kadar yorum ve beğeni gelmiş ki belirteyim istedim. Çok teşekkürler, valla. Kusur varsa da affola. Sesle ilgili eğitimim yok. Zaten anlaşılıyodur olmadığı. Albüm falan gibi şeyler de sadece şakada kalır. Oyuncu adayı bir öğrenciyim” dedi.

Lise tiyatrosuyla tiyatro ve oyunculuğa başladı. Çocuk, gençlik ve özel tiyatrolarda profesyonel oyuncu olarak oynadı. Şehir Tiyatro?larına bağlı olarak Mekan Tiyatro Festivali’nde köy seyirlik oyunlarında görev aldı. Çeşitli dallarda temel eğitimleri de buradaki atölye çalışmalarında (pantomim, tahta bacak vs) gördü. 2 sene üst üste mezun olduğu lisenin oyunlarının rejisörlüğünü yaptı ve çeşitli ödüller aldı. Kamerayla ilk tanışıklığı kendi kısa film grupları olan “Nampas Film” bünyesinde çekmiş oldukları filmlerle başladı. Bu filmlerde çeşitli roller oynadı. 2008 yılında profesyonel olarak dizi filmlere adım attı. Şu sıralar “Melekler Korusun” adlı dizide “Hakan” karakterini canlandırmakta ve 2009 yılında kurulan “İstanbul Yeni Sahne” adlı tiyatro gurubunun ana kadrosunda yer almaktadır. Özel Yetenekleri: Futbol (Lisanslı), Şarkı Söylemek(Solistlik), Darbuka ve Piyano(Temel), Doğu ve Güneydoğu Anadolu Şiveleri. (tvaktuel.com)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RVwu59YojvA[/youtube]

Halil İbrahim Babür Resimleri

Halil ibrahim Babür

Halil ibrahim Babür

Halil ibrahim Babür ve Eda Ece

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Melisa.Abbasova 04 Şubat 2012

Bizim sarki o kadar guzelki,kim okursa okusun guzel alinir.Ayrica Pis Yedilinin Mert Trafosu seni cok seviyorum.

Sayfa da60 sorgu var. 0,924 saniyede yüklendi.