En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Popçular Dizi Sektörüne El Attı

Dizi Magazin 22 Eylül, 10:54'de eklendi

Ünlü popçular artık sadece sahnede şarkılarıyla değil, dizi ve sinema setlerinde oyunculuklarıyla da adlarından söz ettiriyor. Keremcem, Murat Boz, Murat Dalkılıç’tan sonra Berkay ve Öykü Gürman da oyunculuğa adım attı.

Birbirinden ünlü oyuncular, rol aldıkları projelerde seslendirdikleri şarkılarla dikkat çekerken, son dönemin popüler şarkıcıları da şanslarını oyunculukta denemeye karar verdi. Son yıllarda şarkıcılıktan oyunculuğa geçen isimlerin başında Keremcem ve Kutsi gelirken, Murat Boz, ‘Hadi İnşallah’ isimli sinema filmiyle ilk kez oyuncu olarak kamera karşısına geçti. Son dönemin popüler isimlerinden Berkay da oyunculuğu deneyimleyen isimlerden. ‘GDO Karakedi’ isimli filmde rol alan Berkay, “Oyunculuğu çok sevdim, devam edeceğim” dedi.

urfalıyam-ezeldeUrfalı Ceylan’ın hikayesi

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden Öykü Gürman ise sahnelerden dizi setlerine transfer olan son isim. ‘Urfalıyam Ezelden’ isimli dizide Bülent İnal’la kamera karşısına geçen Gürman, Ceylan karakteriyle oyunculuk yeteneğini sergileyecek.

Dalkılıç’tan iki proje

Sunuculuk deneyimi yaşayan popçu Murat Dalkılıç ise önce ‘Mazlum Kuzey’ isimli filmle beyazperdede, ‘Sil Baştan’ dizisiyle de ekranda adından söz ettirecek.

GÜLDEN AVUÇ – BUGÜN GAZETESİ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,110 saniyede yüklendi.