En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Poyraz Karayel 16. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 20 Nisan, 17:46'de eklendi

Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları yeni dizisi “Poyraz Karayel” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

 

Zafer’e yapılan saldırıyı son anda önlemek isteyen Poyraz istemediği halde birini vurmak zorunda kalır.  Bu arada Zülfikar ve Çiğdem ilişkisi bir çıkmaza doğru sürüklenirken Zülfikar gerçeği Çiğdem’e açıklayamadan kötü bir sürprizle karşılaşır.

Sema ve Sefer cephesinde ise gergin bir savaş hakimdir. Sema istediğini elde etmek için Sefer’e sıcak davranmaya başlar. Ayşegül ve Poyraz istedikleri gibi Mümtaz ve Ünsal’ı köşeye sıkıştırmayı başarırlar. Ama beklenmedik bir sürpriz bütün planlarını alt üst ederken dinleme cihazını fark eden Zafer de Bahri’yi başka bir tuzağa çekmenin yolunu bulmuştur.

poyraz-karayel-16-bolum-00011

Yapım                                               : Limon Film

Yapımcı                                 : Hayri Aslan

Yönetmen                          : Çağrı Lostuvalı

Senaryo                             : Ethem Özışık

Görüntü Yönetmeni           : Ahmet Münür Özsoy

Sanat Yönetmeni                : Serkan Özer

Oyuncular                            : İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen (Sema ), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Enis Yıldız (Av.Necdet), Emirhan Akbaba (İsa)

Yayın Tarihi :22 Mart Çarşamba/2015

Yayın Saati  :20.00

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

irena 21 Nisan 2015

Burçin çirkin kadin .

Sayfa da55 sorgu var. 0,991 saniyede yüklendi.