En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Prof. Dr. Cihat Yemni, Türkan’a asistanı olmasını teklif ediyor

Dizi Resimleri 7 Şubat, 16:59'de eklendi

Kanal D’nin, başrollerini Pınar Öğün, Saygın Soysal ve Özgürcan Çevik’in paylaştıkları, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yaşamını konu alan dizisi “Türkan”ın oyuncu kadrosuna bu bölümden itibaren Uğur Polat da dahil oluyor. Polat’ın, Prof. Dr. Cihat Yemni karakterini canlandıracağı dizinin bu bölümünde; Prof. Dr. Cihat Yemni, Türkan’a asistanı olmasını teklif ediyor.

Türkan, Orhan’la birlikte görev yaptığı sağlık ocağının yakınlarındaki koruda, saldırıya uğrayan bir kadına yardım eder ve onu hastaneye götürür.

Bu arada hastanede yeni göreve başlayan cildiye Profesörü Cihat Yemni, hastanedeki sıra dışı uygulamaları, sorunları çözme noktasında yaptıkları yeniliklerle dikkat çekmeye başlar. Cüzzamlıların bulunduğu koğuşu gezerken Türkan’ın burada çalışmasını gören Profesör ona asistanlık teklif eder. Türkan ise ihtisası hakkında Orhan’ın isteğine göre davranıp davranmamak konusunda tereddüt etmektedir. Fazla vakit kaybetmeden kararını Orhan’a açıklar.

Köşkte ise Leyla Hanım ve damadı İsmail Bey arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. İsmail Bey evin yeni sahibi olsa da, Leyla Hanım otoritesini korumaya devam etmekte, Turhan da annesine destek vermektedir.

Yayın Tarihi : 09 Şubat Çarşamba/2011

Yayın Saati : 22.00

Türkan 18. Bölüm Resimleri

Pınar Öğün ve Uğur Polat

Uğur Polat

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,034 saniyede yüklendi.