En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Rang Rasiya (Tutkunun Rengi) Dizisi Nisanda Kanal 7’de

Hint Dizileri, Video Galeri 9 Mart, 04:44'de eklendi

Bir Garip Aşk dizisinin final yapmasından sonra yeni Hint dizileri Kanal 7 ekranında gelmeye devam ediyor. Bir Garip Aşk Ninsanda bitiyor ama onun yerine iki tane yeni Hint dizisi geliyor. Bir Garip Aşk dizisinin Kushi’nin rol aldığı yeni dizinin adı Rang Rasiya.

Rang Rasiya dizisinin baş rol oyuncuları Sanaya Irani ve  Ashish Sharma. Dizi de ayrıca Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Prashant Chawla, Udit Shukla, Gitanjali Mishra, Syed Zafar Ali, Tarun Khanna, Sadiya Siddiqui, Ankita Sharma, Khushbu Thakkar rol alıyor.

Rudra ve Parvati’nin aşk hikayesi. Tüm dünyada ilgiyle izlenen Rang Rasiya dizisinde genç bir köylü kızı olan Parvati ve sınır güvenlik subayı olan Rudra’nın aşk hikayesi anlatılıyor. Nefret ateşinin körüklenmesi ile Rudra ve Parvati bir araya gelmişlerdir.

Rang Rasiya dizisi kurak arazilerde geçen bir hikaye. Sınır güvenlik subayı olan Rudra’nın görevi ve meleği her şeyden önce geliyor. Disiplin düşkünü, Amansız ve insafsız bir subaydır. zor bir çocukluk geçiren ve 12 yaşındayken annesinin onu ve babasını terk etmesi ile büyük bir duygu çöküntüsü yaşayan Rudra; kadınlara ve ilişkilere karşı genç yaşta inancını kaybetmiştir. Rudra’nın hayatında duygunun, aşkın, sevginin yeri yoktur. Ona göre aşk bir güzellik büyüsü. Ona göre Bu büyüye yakalanmamak gerekir.

Parvati ise güvenlik güçlerinin yönettiği bir operasyonda hem annesini hem de babasını kaybetmiştir. Küçük yaşta büyük bir acı yaşamış ama yaşadıklarına inat hayata olumlu bakarak onu bu duygularla sevebilecek birinin hayalini kurmuştur. Parvati, Rudra’nın aksine sevgi, umut ve güzelliğe inanan biridir.

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-005

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-001

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-002

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-003

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-004

Rang Rasiya- Tutkunun Rengi-006

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 09 Mart 2016

İki hint diziler çok seviyorum daha fazla hint diziler çıksın

Mehmetcan 10 Mart 2016

Kanal7 olmasın atv show tv çok yakışır. Hint diziler çok seviyorum bir garip aşk çok iyi ya daha fazla hint filmine dizi olsun

SANAYA IRANI 24 Mart 2016

sevindim cok beyenerek izliyorum hint dizileri gercekden super seslendiriyorsunuz bakalim Rudra Ve PARVADINI kim seslendirecek beintehaada yeni seslendirenlerde olur bence de yani cok diziler verin kanal 7 de supersin tesekkurler benden bu kadar sizleri cok seviyorum parvadi ve rudra supersiniz selam merhaba gule gule

Sayfa da54 sorgu var. 0,617 saniyede yüklendi.