En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Rauf, Adnan Bey’e Benzemiyor

Dizi Magazin 17 Şubat, 04:36'de eklendi

Selçuk Yöntem, bu akşam TRT1’de başlayacak olan ‘Mazi Kalbimde Yaradır’ ile ekrana dönüyor. 70’li yıllarda geçen yeni dizisinde varlıklı bir babayı canlandıran Yöntem, “Bu yaşta benden baba olur. İlerleyen yaşlarda da dede rollerinde oynayacağız” dedi.

Usta oyuncu, “Aşk-ı Memnu’dan sonra pek çok teklif geldi ama kendime yakın bir rol bulamamıştım” diyerek, şunları söyledi: “Dönem dizisi olması ve yayın süresinin 70 dakika olması, bu projeye ‘Evet’ dememi sağladı. Çünkü uygulamada olan 90 dakikalık dizi sürelerine kimsenin dayanacak gücü kalmadı. Bizler de oyuncu olarak nispeten daha az vaktimizi alacak rolleri tercih etmeye çalışıyoruz.”

Selçuk Yöntem, ‘Mazi Kalbimde Yaradır’da canlandırdığı ‘Rauf’ karakterinin, ‘Adnan Bey’le zenginlik dışında bir benzerliği olmadığını belirterek şunları anlattı: “Rauf, zengin bir işadamı… İyi kalpli, gel gitleri olan, eşiyle ve yer yer çocuklarıyla çatışmalar yaşayan bir baba. Ailesiyle yalıda yaşıyor. Ferit ve Selim adında iki oğlu, Nalan adında bir kızı var. Yakın bir arkadaşını kaybediyor ve onun kızı Müjgan’ı da yanına alıyor…”

Kaynak : Sabah Gazetesi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,245 saniyede yüklendi.