En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Rol Arkadaşı ile Röportaj Yaptı

Dizi Magazin 21 Mart, 16:13'de eklendi

Sokullu, bir gençlik dergisi için ‘Küçük Sırlar’ dizisindeki rol arkadaşı Kadir Doğulu İle röportaj yaptı. İki yakın arkadaş, röportajda aşk hakkında da konuştu.

Birkan: Huzurlu, sakin ilişki mi, yoksa çalkantılı ilişki mi?

Kadir: Mantıklısı ve benim istediğim her zaman huzurlu ilişki. Hep tercihim ve davranışlarım bu yönde oldu. Hayat şartları çoğunlukla zor zaten, bir de ilişkinin zorluklarla dolu olması insanı bedenen ve ruhen çok daha fazla yorar. Ama gönül çoğunlukla ferman dinlemiyor. Aşık olduğun zamanki mantıksız ruh hali sana neler yaptırıyor neler! Çevre etkenleri de var tabii ilişkini etkileyen. Aile, arkadaş, iş vs… Genellikle dengeli ise idare edebilirim galiba.

YERİNE GÖRE MAÇOYUM

Birkan: Aşık olan mısın, yoksa olunan mı?

Kadir: Her ikisi de… Sadece ben aşıksam çok yorar ve mutsuz eder, çünkü ben ilişkide ilgi arayan biriyim. Aşık olmadığımda da ilişkiyi yürütmem çok zor. İçimden gelenleri yaparak yaşamayı seviyorum. Sonuçta her iki tarafın da aşık olduğu deli dolu bir ilişki benim tercihim.

Birkan: Biraz maçoluk da var galiba?

Kadir: Eh işte biraz, yerine göre diyelim. Sabırlıyımdır çok… Olur olmaz dengesizliklerim ve kıskançlıklarım yoktur. Ama bazı ciddi sınırlarım vardır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,842 saniyede yüklendi.