En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Roman Havası 1. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 3 Aralık, 18:36'de eklendi

Yapımcılığını Erler Film’in,  proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği “Roman Havası”, Show TV ekranlarında yarın akşam ilk kez izleyicileriyle buluşacak.

 

Roman Havası’nın ilk bölümünde; Şenşakrak mahallesi sakinlerinden Zarife ile Emin ikinci baharlarını yaşayarak, anlı şanlı bir düğünle dünya evine girerler. Ama Zarife aynı mutluluğu kızı Aslı’ya çok görmektedir. Aslı ile Emin’in oğlu Kerem birbirlerini çok sevmektedir. Aralarındaki tek engel Aslı’nın annesi, Kerem’in cici annesi Zarife’dir. Çünkü, Zarife’ye göre Kerem iyidir hoştur ama fakirdir. Bu iki ailede kavuşamayan sadece Kerem ve Aslı değil, Zarife’nin kardeşi Haydar ile Emin’in kardeşi Elmas’da Zarife yüzünden kavuşamaz.

 

Özetle Şenşakrak Mahallesi kavuşamayanların ama bunun için dertlenmek yerine çalıp oynayanların mekanıdır. Mutluluk Zarife ile Emin’den başkasına nasip olmaz. Ama onların mutluluğu da çok üzün sürmeyecektir.

Show TV’nin en iddialı projelerinden birisi olan Roman Havası’nın yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.

Roman Havası’nın oyuncu kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, İlhan Daner, Galip Erdal, Mesut İzgi, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün ve Goncagül Narlı gibi usta isimler yer alıyor.

 

“Roman Havası”, yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,764 saniyede yüklendi.