En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Roman Havası Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi, Diziler 5 Ocak, 17:22'de eklendi

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Roman Havası’, yeni gününde şen şakrak yeni bölümüyle Cumartesi akşamı izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak.

Yapımcılığını Erler Film’in, proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Roman Havası’nın dördüncü bölümünde; Zarife ve Emin’in boşanma davası henüz sonuçlanmamıştır. Boşanmamış olmak Emin’in işine gelse de oğlu Aliş’i çok özlemektedir. Aklına hiç de parlak olmayan bir fikir gelir. Emin Aliş’i kaçırmaya karar verir. Aliş’in kaçırılmasıyla Zarife’nin dünyası başına yıkılır. Herkes Aliş’i aramaktadır. Emin ise, Aliş’i kendi kaçırdığı için numaradan üzgün görünür. Ama Aliş, Emin’in sakladığı yerden gerçekten kaçırılır.

Bu arada, mahalleye mafya musallat olur. Dayı Hilmi ve adamları tüm esnafa ve mahalleye kan kusturur. Bu meseleyi çözmek de yine Emin’e kalacaktır.

Roman Havası’nın yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, İlhan Daner, Galip Erdal, Mesut İzgi, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün ve Goncagül Narlı gibi usta isimler yer alıyor.

Roman Havası, 27 Aralık  Perşembe Saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

ROMAN HAVASI 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Roman Havası Bitiyor

Roman Havası 4. Bölüm 008Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, başrollerini Oya Başar, Cezmi Baskın, Petek Dinçöz, Levent Ülgen ve Günay Karacaoğlu gibi isimlerin paylaştığı Roman Havası, ilk bölümüyle reytinglerde çok iyi bir başlangıç yapsada eleştirilerin de odağı olmuştu.

Daha sonra bir türlü istediği reytingleri alamayan dizi gün değiştirmiş ve Cumartesi akşamı saat 21.45’e kaydırırılmıştı. Son gelen reytinglerde kötü çıkıncı dizi sona erdirildi.

Roman Havası Dizisine Tepki

Roman Havası 1. Bölüm  003Show Tv ekranlarında perşembe akşamı yayına başlayan Roman Havası dizisi büyük tepki çekti.

Başrollerinde Oya Başar, Cezmi Baskın, Petek Dinçöz, Levent Ülgen, Mehtap Ar, Günay Karacaoğlu, Boğaç Aksoy’un bulunduğu, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizi perşembe akşamı yayın hayatına başlamıştı. Dizi Roman vatandaşlar tarafından büyük tepki gördü.

Yalova’da Roman vatandaşlar kendilerinin yanlış gösterildiğini savunarak sokağa döküldü, yol kapatıp eylem yaptılar. Romanlar dizinin kendilerini yanlış temsil ettiklerini, dizinin yayından kalkmasını istediklerini söyledi. Romanlar dizinin ilk bölümünde geçen olaylara değinerek tepkilerini gösterdi. Romanların dışarda doğum yapmadığını, yediği çekirdeklerin çöplerini eve atmadığını ve 9 kişinin aynı yatakta yatmadığını dile getirdi. Roman vatandaşlar ”Romanları abdestsiz, gusülsüz zannetmesinler. Böyle aşağılayıcı kelimeler kullanmasınlar” diyerek tepki gösterdi.

Romanlar basın açıklaması yaptıktan sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Roman Havası Fragmanı Beğeni Kazandı

Roman Havası (6)Bir döneme damgasını vuran ‘Cennet Mahallesi’, Erler Film’in yapımcılığında yeni adıyla bir kez daha hayat buluyor. ‘Roman Havası’ adıyla yakında yeniden Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin ilk tanıtımı bugün yayınlandı.

Usta oyuncu kadrosunun tamamının görüntülerinin yer aldığı tanıtım, ekrana bomba gibi düştü.

Çekimleri Ekim ayında başlayan dizi Show TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri.

Yapımcılığını Erler Film’in,  proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.

Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Roman Havası’nın kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında;Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün, Galip Erdal ve Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.

Roman Havası, yakında Show TV ekranlarında olacak.

“CENNET MAHALLESİ” YENİ ADIYLA HAYAT BULUYOR!

Roman Havası 1. Bölüm

Roman Havası 1. Bölüm

Show TV yeni sezonda fenomen bir projeye yeniden hayat veriyor. Bir dönem seyircisini ekran başına kilitleyen ve herkesin beğeniyle izlediği “Cennet Mahallesi”, bu kez “Roman Havası” ismiyle ve bomba gibi oyuncu kadrosuyla yeniden seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  

Bir döneme damgasını vuran “Cennet Mahallesi”, Erler Film’in yapımcılığında yeni adıyla bir kez daha hayat buluyor. ‘Roman Havası’ adıyla yakında yeniden Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda, Hakan Arslan otururken senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR

Cennet Mahallesi’nin sürprizlerle dolu yeni versiyonu ‘Roman Havası’nın çekimleri ise, Eski Beykoz Kundura Fabrikası ve İstanbul’un çeşitli mekanlarında kurulan setlerde tüm hızıyla devam ediyor.

SÜRPRİZ OYUNCU KADROSU

Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonundaki oyuncu kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; ‘Zarife’ karakterini canlandıran usta oyuncu Oya Başar, ‘Haydar’ karakterini canlandıran Levent Ülgen, ‘Elmas’ karakterini canlandıran Günay Karacaoğlu, ‘Aslı’ karakterini canlandıran Petek Dinçöz, ‘Kerem’ karakterini canlandıran Erkan Şahin, ‘Emin’ karakterini canlandıran Cezmi Baskın, ‘Sultaniye’ karakterini canlandıran Lalizer Kemaloğlu, ‘Şahin’ karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, ‘Çakır’ karakterini canlandıran Gökhan Şahin, ‘Havva’ karakterini canlandıran Gülay Baltacı, ‘Terzi Melehat’ karakterini canlandıran Mehtap Ar, ‘Tombalacı Yunus’ karakterini canlandıran Hakan Dülger, ‘Zeliha’ karakterini canlandıran Çiğdem Aygün, ‘Komser Nevzat’ karakterini canlandıran Galip Erdal ve ‘Memur Teoman’ karakterini canlandıran Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.

 

Cennet Mahallesi’nin sürprizlerle dolu yeni versiyonu, yakında Show TV ekranlarında olacak.

Günay Karacaoğlu’da Cennet Mahallesi Dizisinde

günay-karacaoğluShow Tv’nin en sık tekrarlarını yaptığı dizilerden olan  Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan’ın oturduğu Erler Film – Türker İnanoğlu imzalı Cennet Mahallesi’nin kadrosuna bir isim daha dahil oldu!

Başrollerinde Oya Başar, Cezmi Baskın, Levent Ülgen ve Petek Dinçöz’ün yer aldığı dizinin kadrosuna, daha önce Yarım Elma, Gönülçelen ve 20 Dakika dizilerinde rol alan Günay Karacaoğlu dahil oldu. Başarılı oyuncu, dizide Elmas karakterini canlandıracak.

Cennet Mahallesi, Kasım’da Show TV’de!

Cennet Mahallesi Show Tv’ye Geri Dönüyor

Levent Ülgen, Oya Başar ve Petek Dinçöz

Levent Ülgen, Oya Başar ve Petek Dinçöz

Show TV’den yeni sezona sürpriz proje! Cennet Mahallesi yeniden Show TV’de dizi oluyor… Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin, proje tasarımını Türker İnanoğlu yapıyor.

Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonundaki oyuncu kadrosu da bomba gibi!  Dizide; Oya Başar, Cezmi Baskın, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Levent Ülgen, Mehtap Ar, Boğaç Aksoy, Lalizar Kemaloğlu, Gülay Baltacı ve Ateş Böceği Ercan gibi birbirinden usta isimler rol alıyor.

Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan’ın oturduğu  dizinin senaryosunu Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor. Cennet Mahallesi’nin sürprizlerle dolu yeni versiyonu, yakında Show TV ekranlarında olacak.

Cezmi Baskın’da Roman Havası Dizisinde

roman havasıKasım ayında Show Tv ekranlarında başlayacak Roman Havası dizisine Cezmi Baskın transfer oldu.

Erler Film’in yapımını üstleneceği dizinin , başrollerinde Levent Ülgen , Oya Başar , Petek Dinçöz , Erkan Şahin’in bulunduğu dizi Kasım ayında Show Tv’de başlayacak. Diziye ise usta oyuncu Cezmi Baskın katıldı.

‘Roman Havası’ Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

roman-havası-dizisiYapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun üstleneceği ‘Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonu ‘Roman Havası’ dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Bu kez genç Romanların hikâyesini anlatılacağı dizinin kadın başrol oyuncusu ‘Nehir’ ve ‘Zehirli Çiçek’ gibi projelerdeki oyunculuğu beğenilen şarkıcı Petek Dinçöz oldu.

Levent Ülgen’in de yer alacağı dizinin oyuncu kadrosu daha sonra belli olacak. Son olarak ‘Roman Havası’nın Kanal D’de yayınlanacağı açıklanmıştı ama netleşmediğini belirtelim.

‘Roman Havası’ Dizisinin Kanalı Belli Oldu!

 Levent ÜlgenŞu an titizlikle senaryo ve cast çalışmaları devam eden Roman Havası dizisinin kanalı belli oldu.

Yapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun üstleneceği ‘Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonu ‘Roman Havası’ dizisi Ferhat ile Sultan’ın çocuklarının hikayesini anlatacak. Oyuncu kadrosunda En Son Babalar Duyar ve Akasya Durağı dizilerinde rol alan Levent Ülgen’in de yer alacağı dizi Ocak 2015’te Kanal D’de ekrana gelecek.

Dizinin oyuncu kadrosu daha sonra belli olacak. Bilindiği üzere duayen yapımcı Türker İnanoğlu, Çağla Şıkel ve Alişan’la çalışmama kararı almıştı.

Alişan ve Çağla Şikel ‘Roman Havası’ Dizisinde Yer Almayacak!

Yapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun üstleneceği ‘Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonu ‘Roman Havası’ dizisinde Çağla Şıkel ve Alişan yer almayacak.Alişan ve Çağla Şikel

Duayen yapımcı Türker İnanoğlu, Çağla Şıkel ve Alişan’la diziyi yeniden çekeceklerini duyurmuştu. Ancak yapımcı, daha sonra iki ünlü isimle çalışmama kararı aldı.

Konu hakkında Türker İnanoğlu şöyle konuştu;

“Hikayeyi değiştirdik. Yeni versiyonda genç Romanların eğlenceli hayatını anlatacağız. Çağla’yla Alişan’ın zaten televizyon programları varmış. Şartlar uyuşmadı” dedi.

Son olarak ‘Roman Havası’ dizisinin kanalının önümüzdeki günlerde belli olacağını belirtelim.

Roman Havası Dizisi Geliyor

Levent Ülgen

Levent Ülgen

5 Haziranda çekimlerine başlanacak olan Roman Havası dizisi yaz ekranını süsleyecek. Erler Film’in yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncularından biri de son olarak “İnadına Yaşamak” dizisinde rol alan Levent Ülgen. Kanaltürk’de 2. sayfa programına konuşan Ülgen, Roman Havası dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı

Yorumlar

Yazıya 26 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 23 Eylül 2014

Ayyy bu dizi çok güzel olacak ya iple çekiyorum tanıtımı verin

ruveyda 05 Ekim 2014

ay bu dizi cok güzel olucak lütfen hemen tanıtımı verin bende cok merak ediyorum bakalım nasıl bir dizi olucak

gulseren 15 Ekim 2014

Cok sevindim cenet mahalesi dizisinin yeni versiyonuyla devam edeceyni ..

guliz incekara 23 Ekim 2014

Bogac aksoyu dizide gormekten cok mutluyuz.secim icin tebrikler….

efe 27 Ekim 2014

sabırsızlanıyorummmmmmmmmmmmmmmm başlasın artıkkk

meret 01 Kasım 2014

Dizi de günay karacaoglu ile vermiş. Gönülçelenden sonra hayran kaldim. Çok severeim dizide merak etdim hemen başlasin. Bu dizi tutar.

cidem 05 Kasım 2014

choooook eycanli yim acaba cennet mahalesi dizisi gini olacak mi ?

cidem 05 Kasım 2014

chook eycanliyim acaba cennet mahalesi gibi olacak mi ?

Gamze 05 Kasım 2014

chook eycanliyim acaba eskisin dizi gibi guzel ve shen olacak mi?

sabiha 05 Kasım 2014

chokk eycanliyim bu dizi icin
:*

Melek 07 Kasım 2014

Bu dizi tutar. Birçok ağlarken düşündüren ve karamsarlığa iten dizilerden sonra böyle neşeli bir dizi iyi olur diye düşünüyorum. Lalizer Kemaloğlu’nun performansını diziye katacağı enerjiyi merakla bekliyorum.

sinan 16 Kasım 2014

Tek kelimeyle super bir dizi olacak

gulcicek 29 Kasım 2014

bence emin olmayinn

gulcicek 29 Kasım 2014

ayy bilmem Ama cennet mahalesi bence daha eylenceli ve guzeldi ama yinede bi baslasinda gorelim hadi bekletmeyin BIZII

gül aba 04 Aralık 2014

bukadar adilik olmaz biz romanlar sokak ortasında dogurmayız özel hastanelerde dogum yaparız romanları bu kadar hakir gormeyin asalamayın para icin kavga ediyolar sonrada roman havasını duyunca oynuyolar romanlar aslında bole deıl biz para icin hasla kavga etmeyiz dügünlerde oynarız kavga ederken oynamayızbu diziyi seretmicem.

Ömer 06 Aralık 2014

Mahalleyi romanları rencide edici davranışlar ve olağan üstü rollerden dolayı yayından kaldırılmasını istiyorum teşekkürler
gerekli makama şikayet edilmiştir.

enes 31 Aralık 2014

biliyordum yakında yayından kalkar

Yonca 11 Aralık 2014

Siz nekadar yalancı birisiniz romanları aşağlamaktan başka bişiy yapmıyorsunuz cennet Mahallesi dizisinde birbirlerine çingene diye hitap etmezler roman derler ama siz ayrımcılığı pekiştiriyorsunuz çok ayıp romanlar yollarda doğurmaz hırsızlık yapmazlar gayet namuslu ve helal yerler harama bakmazlar ben bu dizinin kaldırılmasını istiyorum ricayla tüm romanlar bu diziye karşı ayrımcılık yapmayın ve bu diziyi yayından kaldırın yerbiyesizliğin lüzumu yok…

zyuleyha 11 Aralık 2014

bu diziyi icmi ic sevmedim gerci shovtiviyide batirdi cenet mahalesi dizisinin aynisi ic olmazsa cenet ahalesindeki oyuncular daha iyi oynuyorlardi bunlarsa bi yapmadcik valahi tek kelimeyle o o o o o

zyuleyha 11 Aralık 2014

okadar guzel diziler var iken oturup bu rezilimi seyredicez

guliz 22 Aralık 2014

Begenmeyen arkadaslar olabilir.ama sonzamanlardaki bu kadar vurdulu kirdili kan kokan filmletden sonra cok eglendirici bir dizi.yeniden uzulen roman kardeslerin
sikayeti dikkate alinarak senaryonun degistirildigini duydum.ayrica 3. Bolumde genc sahin son derece onurlu davranislar icindeydi.cok hosumuza gitti.bayildik.hem gulduk hem gozumuz renklendi.dizi devam etsin.

tuğçe 26 Aralık 2014

başladıki

erkan 27 Ocak 2015

Roman havası dizisi sadece bir kurgulamadır gerçekler vizyona koyulmuyor romanların bu tepkisi çok yanlış.adı üzerinde dizi.roman havası dizisi vizyondan kalkmamalı…

erkan 27 Ocak 2015

Roman havası dizisi sadece bir kurgulamadır gerçekler vizyona koyulmuyor romanların bu tepkisi çok yanlış.adı üzerinde dizi.roman havası dizisi vizyondan kalkmamalı…bu dizi gülmek éğlenmek gönülü hoş tutmak için bir kurgulama.

esma 27 Ocak 2015

Sana katılıyorum erkan bu dizi kurgulama olduğu besbelli romanlar biraz akıl yürütseler bu tepkiyi göstermezlerdi.

Ecem 28 Şubat 2015

bu diziye bayılıyorum gerçektende harika bir dizi ve bu roman havası asla vizyondan kalkmamalı çünkü bu dizi bizleri güldürmek,eğlendirmek veya daha farklı duygular yaşatmak için yayımlanmıştır.

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da55 sorgu var. 1,421 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort