En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Russell Crowe Hangi Türk Oyuncaları Övdü?

Dizi Röportajları, Sinema 3 Ağustos, 13:09'de eklendi

Russell CroweYeni filminin hazırlıkları için Türkiye’de bulunan ünlü aktör Russell Crowe, Türkiye’nin iki yıldız ismine Twitter’dan övgüler yağdırdı.

Yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği filmin çekimleri için Türkiye’ye gelen Russell Crowe Twitter’dan takipçilerine Türk filmleriyle ilgili övgü dolu sözlerde bulundu. Özellikle Cem Yılmaz’ın oynadığı Yahşi Batı filmini çok beğendiğini söyleyen Crowe, Yılmaz’a çok güldüğünü söyledi. Yönetmen oyuncu olarak yer alacağı ‘The Water Diviner’ filmine mekan bakmak için Türkiye’ye gelen Russell Crowe, bu süre zarfında 22 film izlediğini söyledi ve Türk sineması ve oyuncuları hakkında yorumlarını yazdı.

Yahşi Batı’yı gördünüz mü?

Cem Yılmaz’ın kendisini çok güldürdüğünü söyleyen Crowe, takipçilerine “Yahşi Batı’yı gördünüz mü? Çok komik” diyerek filmdeki Cem Yılmaz ile Demet Evgar arasında geçen “Bıyıkların çok güzel”, “Seninki de!” repliğini de paylaştı. Crowe, son olarak “Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’nı izlediniz mi? Güzel film” yazdı.

Kıvanç ile de tanıştım

Birkaç hayranıyla Twitter üzerinden sohbet etme fırsatı da bulan oyuncu, “Kıvanç Tatlıtuğ ile tanıştınız mı” sorusuna, “Evet, bugün tanıştım. İyi bir adam, iyi bir aktör. Güzel bir sohbetimiz oldu” cevabı verdi. Crowe, Yılmaz Erdoğan hakkında, “Harika birisi” derken Şener Şen’i “Onu çok seviyorum” Haluk Bilginer’i ise “Çok iyi bir oyuncu” sözleriyle övdü. Crowe, yeni filminde bazı Türk oyunculara da yer vermek istediğini söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,845 saniyede yüklendi.