En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Rüzgarın Kalbi Dizisi – Fox Tv

Diziler, Fox Tv Dizileri, Günün Dizileri 23 Ekim, 03:05'de eklendi

Rüzgarın Kalbi Dizisi 9. veFinal Bölümü ile 24 Ekim Pazartesi Saat 20.00’de Fox Tv’de | Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal | Sezon: 1 | Filmevi

Rüzgar ve Zeynep birlikte hareket ederek İtalyan iş adamları ile iyi bir anlaşma yapmışlardır. Rüzgar artık Meltem’i ve onun acısını hatırlatacak anılardan kurtulmaya kendini tamamen Zeynep’e adamaya karar vermiştir. Meltem’den kalan eşyalardan kurtulmaya karar verir fakat hiç istemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Diğer yandan Kutay ‘da kendisini yakalamaya adım adım yaklaşan Rüzgar’ı engellemeye çalışır ,ancak Rüzgar bulduğu bir ipucunu değerlendirerek Kutay’ı bir tuzağın içine çekmeye çalışıp, işlenen suçlarla ilişkisini ispatlamaya çalışacaktır. Geçirdiği kaza sonrası hızla iyileşen Muammer Jale’nin kendisiyle ilgilenmesinden hoşnuttur. Öte yandan Kemal Ayla’nın kalbini yeniden kazanmak için çabalamayı sürdürmektedir.

RÜZGARIN KALBİ 9. BÖLÜM RESİM VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Rüzgarın Kalbi Hangi Güne Alındı?

Rüzgarın Kalbi 3. Bölüm 00005FOX’un sevilen dizisi Rüzgarın Kalbi gün değiştirdi.

Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Mehmetcan Mincinozlu ve Cezmi Baskın’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu, senaryosunu Özge Efendioğlu’nun kaleme aldığı ve Cumartesi günleri ekrana gelen dizi, bundan böyle Pazartesi günleri yayınlanacak.

Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği Rüzgarın Kalbi, yeni bölümleriyle 17 Ekim’den itibaren her Pazartesi 20.00’da FOX’ta.

İşte Rüzgarın Kalbi Dizisinin Afişi

Rüzgarın Kalbi Dizisi 0004RÜZGARIN KALBİ BAŞLIYOR

FOX’un iddialı projelerinden Rüzgarın Kalbi, 20 Ağustos’ta bomba gibi geliyor. Dizinin ilk bölüm çekimleri Bosna Hersek, İstanbul ve Foça’da yapıldı. Yer yer güldüren yer yer hüzünlendiren dizi, aşkı yaşayan herkesin kalbine dokunacak özgün hikayesi ile ekranların vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Cumartesi gecelerinize renk katacak dizinin afişi ise yayınlandı. Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu “Rüzgarın Kalbi” nin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal, Mehmetcan Mincinozlu, gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

HEYECANLA BEKLENEN DİZİNİN AFİŞİ YAYINLANDI

Tanıtımlarıyla çok konuşulan, 20  Ağustos’ta FOX ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Rüzgarın Kalbi’nin afişi yayınlandı. Yer yer güldürecek yer yer hüzünlendirecek dizinin afişi de fragmanları kadar etkileyici.  Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu “Rüzgarın Kalbi” nin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal, Mehmetcan Mincinozlu, gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Çekimleri İzmir Foça’da Devam Ediyor

Rüzgarın Kalbi Dizisi - İzmir Foça 0004FOX’unn iddialı projeleri arasında yer almaya hazırlanan “RÜZGARIN KALBİ” dizisinin çekimleri İzmir Foça’da devam ediyor…

Filmevi Yapım şirketi tarafından yapımcılığını Erol Demir’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu “Rüzgarın Kalbi” dizisi genç kadrosu ve aşkı yaşayan herkesin içini titretecek özgün hikayesi ile çok yakında ekranların vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Hikayenin senaryosu ile dalgalar taze bir rüzgarla kıyılara vurup, aşka yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.

Herşeye sahip, başarılı genç bir adamın hayatında bir anda güneş hiç doğmamak üzere batarsa… Ya sonra? Rüzgar’ın Kalbi “Bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesi…”

FOX’un iddialı projelerinden biri olan dizinin çekimlerinin bir bölümü Bosna Hersek’te gerçekleştirildi.Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü isimlerden oluşuyor.Başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal, Mehmetcan Mincinozlu, gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Merakla beklenen ve yeni sezonda aşkın nabzını tutmaya hazırlanan dizi, Ağustos ayında FOX ekranlarında..

Medcezir Oyuncusu Batuhan Begimgil Rüzgarın Kalbi Dizisinde

Rüzgarın Kalbi Batuhan Begimgil20 Ağustos cumartesi günü ekrana gelmeye başlayacak olan; Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın başrolünü paylatığı Rüzgarın Kalbi dizisinde sevilen genç oyuncular bir araya geliyor.

Medcezir dizisi ile adını duyuran Batuhan Begimgil’de Rüzgarın Kalbi dizisi kadrosunda.

İşte Rüzgarın Kalbi Dizisi Fragmanı

Rüzgarın Kalbi 2FOX’un merakla beklenen yeni dizilerinden Rüzgarın Kalbi’nin fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Deniz Baysal, Burak Serdar Şanal, Başak Daşman, Mehmetcan Mincinozlu, Batuhan Begimgil, Seçil Buket Akıncı, Ahmet Saraçoğlu ve Cezmi Baskın’ın yer aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği Filmevi Yapım imzalı dizi, 20 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Özge Efendioğlu’nun kaleme aldığı Rüzgarın Kalbi, ilk bölümüyle 20 Ağustos Cumartesi 20.00’da FOX’ta!

İLK FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Rüzgarın Kalbi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Deniz Baysal Beyaz Yalan (1)FOX Türkiye’nin yeni ve iddialı dizisi ”Rüzgarın Kalbi”nin yayın tarihi belli oldu!

Ranini.T’nin haberine göre Yapımcılığını Filmevi’nin üstlendiği,  hikayesini ve senaryosunu Özge Efendioğlu’nun yazdığı, yönetmenliğini Filiz  Gülmez Pakman’ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Baysal, Burak Serdar Şanal, Başak Daşman, Mehmetcan Mincinozlu, Funda Şirinkal, Batuhan Begimgil, Cezmi Baskın ve Ahmet Saraçoğlu yer alıyor.

”Rüzgarın Kalbi” bir değişiklik olmazsa 20 Ağustos Cumartesi günü 20.00’da FOX’ta!

Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal Rüzgarın Kalbi Dizisinde

rüzgarın-kalbiFOX’un merakla beklenen yeni ve iddialı dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. 

Yapımcılığını Filmevi’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu dizinin başrol oyuncuları, daha önce Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan ve Sevda Kuşun Kanadında dizilerinden yer alan güzel oyuncu Deniz Baysal ile son olarak Yeşil Deniz dizisinde yer alan Burak Serdar Şanal oldu.

Senaryosunu Özge Efendioğlu’nun kaleme aldığı ve çekimleri İzmir’de devam eden dizinin kadrosunda ayrıca Başak Daşman ve Mehmetcan Mincinozlu yer alıyor.

Rüzgarın Kalbi, yakında FOX’ta!

Rüzgarın Kalbi Dizisine Başak Daşman Dahil Oldu

başak-daşman-00001FOX’un yeni dizilerinden olan Rüzgarın Kalbi’ne bir oyuncu daha dahil oldu.

Yapımcılığını Filmevi’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu, senaryosunu Özge Efendioğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosundaki ilk isim Mehmetcan Mincinozlu olmuştu. Çekimleri başlayan diziye, daha önce İntikam ve Kara Ekmek dizilerinde rol alan güzel oyuncu Başak Daşman dahil oldu.

Başak Daşman Kimdir?

10 Nisan 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümlerinde okudu. Okul yıllarında animasyon gösterilerine çıkardı. Avrupa Yakası ve Çemberimde Gül Oya Dizileriyle tanınmaya başladı. Oyuncu Sinan Albayrak ile bir yıl süren evliliği olmuştur. Fiziksel özellikleriyse şöyle; boyu 165 cm, kilosu 52, göz rengi ise yeşildir. Güzel oyuncu bir çok sinema filminde ve dizide oyunculuk yapmıştır.

Başak Daşman’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler
Sırtımdan Vuruldum
Kıvılcım
Üzgünüm Leyla
Şaşı Felek Çıkmazı
Benimle Evlenir misin
Yılan Hikayesi
Bana Şans Dile
Asmalı Konak
Avrupa Yakası
Çemberimde Gül Oya
Ahu Dudu www.dizioyunculari.biz
Yanık Koza
Pertev Bey’in Üç Kızı
Doktorlar
Parmaklıklar Ardında
Derdest
İş Arıyoruz
Bahar Dalları
Son İstasyon
Gün Akşam Oldu
Son
İntikam
Oflu Hocanın Şifresi
Kara Ekmek

Mehmetcan Mincinozlu Rüzgarın Kalbi Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor

Mehmetcan-MincinozluFox TV ekranında yeni sezonda ekrana gelecek olan Rüzgarın Kalbi dizisinin ilk oyuncusu belli oldu.

Ben Onu Çok Sevdim, Eve Düşen Yıldırım ve Racon dizilerinde rol alan genç oyuncu Mehmetcan Mincinozlu, Filiz Gülmez Pakman’ın yöneteceği ve Özge Efendioğlu’nun senaryosunu yazacağı dizide rol alacak ilk oyuncu oldu.

Mehmetcan Mincinozlu Kimdir?
Mehmetcan Mincinozlu, 24 Şubat 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Mehmetcan Mincinozlu, St. Georg Avusturya Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir.

Mehmetcan Mincinozlu, Eve Düşen Yıldırım’da başrollerden biri olan Sait karakterini canlandırmaktadır. İyi seviyede gitar ve bateri çaldığı bilinmektedir.

Filmografisi

Ben Onu Çok Sevdim(2013) Yüksel Menderes
Eve Düşen Yıldırım(2012) Sait
Gün Akşam Oldu(2011) Tarık
Küçük Sırlar(2010) Aslan Cem
Nefes(2009) Deniz
Melekler Korusun(2008) :Sarp
Hayat Apartmanı(2007) Yakup Kadri
İki Aile(2006) Arda Tokatçıoğlu
Lise Defteri(2003) Alp

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da57 sorgu var. 1,148 saniyede yüklendi.