En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sana Bir Sır Vereceğim’in 12. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 27 Eylül, 17:30'de eklendi

Saan Bir Sır Vereceğim 12. Bölüm  00001AYLİN VE TİLKİ’YE NE OLACAK?
Tilki’yi kurtarabilmek için Savaş’ın planladığı oyuna alet olan Aylin, tıpkı Tilki gibi tüm gücünü kaybeder. Nihat, yaptığı çalışmalar sonucunda Tilki’yi kurtaracak aşıyı bulmayı başarır. Aşının bulunmasına sevinen Sevgi ve Mehmet Aylin’in başına gelenleri duyunca bir kez daha hayal kırıklığına uğrarlar. Bu kez hem Tilki’nin hem de Aylin’in hayatı tehlikededir…
Planladığı kötü oyunla Tilki ve Aylin’in hayatını tehlikeye atan Savaş bununla yetinmez, Gürcan, Zeynep ve Burak’ı Büyük Abi’ye teslim etmeye karar verir. Ancak Meltem’den aldığı bir haber Savaş’ın tüm hesaplarını alt üst eder. Başının belada olduğunu anlayan Savaş, Levent’i kullanarak bu beladan kurtulmaya çalışır.
HER ŞEYİN SONUNA MI GELDİLER?
Savaş’tan çocukların yerini öğrenen Büyük Abi harekete geçer. Kendilerini bekleyen tehlikeden habersiz olan ailede ise, Aylin ve Tilki’nin başlarına gelenler yüzünden büyük bir gerginlik yaşanır. Bu Aylin ve Tilki aşkının en büyük sınavı olacaktır. Aylin ve Tilki, tüm bu kötü olayları geride bırakabilmek için zor bir kararın eşiğindedirler.
Esra Ronabar ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı, Deniz Özerman, Cengiz Tangör, Ekin Koç, Demet Özdemir, Metehan Sözer, Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Can, Dila Danışman, Bora Cengiz, Nezih Cihan Aksoy ve Dilşad Şimşek’in heyecanlı hikayesi ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ yeni bölümü ile 29 Eylül Pazar akşamı 19.30’te FOX’ta!

Sana Bir Sır Vereceğim 12. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kmk4XDkBOfY[/youtube]

Sana Bir Sır Vereceğim 12. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,352 saniyede yüklendi.