En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sana Bir Sır Vereceğim’in 7. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 21 Ağustos, 14:11'de eklendi

sssssFOX ekranlarının sevilen dizisi ‘Sana Bir Sır Vereceğim’de bu hafta; Tilki ( Ekin Koç ) ve Aylin (Demet Özdemir ) aralarındaki duyguları artık saklamakta zorlanıyor.

TİLKİ ŞİMDİ NE YAPACAK ?

Tilki’yi üzmek ve ondan intikam almak için herşeyi yapan Savaş’ın ( Berk Cankat ) planları bitmek bilmiyor, Aylin’i Tilkiden uzaklaştırmak için doğaüstü gücünü kullanan Savaş istediğine ulaşıyor. Savaş ile Aylin’i ormanda yakınlaşırken gören Tilki’nin tepkisi ne olacak ? Aylin bu durumu nasıl açıklayacak ?
FİRDEVS HANIM KÖŞKÜ ARTIK BİR BİLMECE

Firdevs Hanım köşküne ait cevapsız sorular gün geçtikçe artıyor, Sevgi’nin ( Esra Ronabar ) karakolda bulduğu esrarengiz dosya ile daha da karmaşık bir hal alıyor. Kızına bir adım daha yaklaşmak ve diğer çocukları korumak için çabalayan Sevgi’nin köşk ile ilgili daha öğreneceği çok şey var.

Nihat Karadağ’ın ( Gazanfer Ündüz ) talimatıyla Esra ( Dilşad Şimşek ) ve Sedat öğretmen ( Nezih Cihan Aksoy ) okul için bir parti düzenler. Acaba Nihat’ın çocuklar hakkındaki planı ve bu partiyi düzenlemesinin amacı nedir ?

Buarada Esra öğretmen ve Mehmet’in ( Murat Han ) yakınlaşması da artık gözle görülür hale gelir.

YENİ SIRLAR VE TEHLİKELİ YAKINLAŞMALAR

Tilki partiye Çağla ( Dila Danışman ) ile katılır ve parti boyunca Çağla ile ilgilenir. Aylin elbette bu durumdan hiç hoşlanmaz. Savaş, yavaş yavaş istediğine ulaşırken, partide diğer planlarını da hayata geçirmeye başlar.
Sana Bir Sır Vereceğim dizisi 7. bölümüyle 23 Ağustos Cuma Akşamı 20:00 de

Sana Bir Sır Vereceğim 7. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KlYt4ibEjVw[/youtube]

Sana Bir Sır Vereceğim 7. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da59 sorgu var. 0,748 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort