En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sanem Çelik, Murat Ünalmış ve Oktay Kaynarca “İnadına Yaşamak” Dizisinde Buluşuyor

Dizi Magazin 17 Ekim, 00:33'de eklendi

inadına yaşamak dizisiKanal D’de “İnadına Yaşamak” adlı yeni bir dizi başlıyor. Başrolleri Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış’ın paylaştığı dizi, heyecan ve duygu yüklü bir intikam öyküsünü ekrana taşıyacak.

Yapımcılığını Süreç Filmcilik’in, yapımcılığını Ali-İnci Gündoğdu’nun üstlendiği “İnadına Yaşamak”, çok yakında seyirciyle buluşacak. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizi, heyecan dolu bir intikam öyküsünü ekrana yansıtacak. Oyuncu kadrosunda Sanem Çelik, Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış’ın yanı sıra Denise Capezze, Doruk Özermanoğlu, Levent Ülgen, Nilüfer Açıkalın, Pelin Akil ve Bülent Polat’ın yer aldığı dizinin hikâyesi kısaca şöyle: Asiye (Açelya Yılhan) ve Rıdvan (Edip Saner), karanlık bir olay sonrasında 5 yaşındaki oğulları Çınar’ı (Doruk Özermanoğlu) eski eşlerine emanet edip ortadan kaybolur. Yolları bu emanet çocukla kesişen Zeynep (Sanem Çelik) ve Ali (Murat Ünalmış), zamanla birbirlerine aşık olur. Ön planda aşk çatışmaları yaşanırken, arka planda büyük bir intikam planı en acımasız haliyle devam eder.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 28 Ekim 2013

gerilim heyecan var vovvvvvvvv bir an önce çıksın fragman merak ediyorum show tv yeni dizileri çıksın roman kitapları dizi olsun

mehmetcan 28 Ekim 2013

ben çok istiyorum2014 yeni dizi çıksın

Sayfa da59 sorgu var. 1,698 saniyede yüklendi.