En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sen de Gitme 24. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 9 Ekim, 03:16'de eklendi

1 2

Mehmet’in itirafı…
Suna’nın şartı ne?

NTC Medya’nın yapımını üstlendiği TRT 1’in iddialı dizisi Sen De Gitme’nin heyecan dolu bu bölümünde; bakanlık müfettişleri Zeynep’in dosyasına istinaden Mehmet’i sorgular. Mehmet’ten istediği cevapları alamayan müfettişler Zerrin’in uyarısı ile önce Cemal sonra da Elif ile konuşmak ister.

Öte yandan Zerrin, Ceyda’yı önce hastane yönetiminde ki aksaklıklarından dolayı eleştirip ardından dahiliye servisinin başına geçmesini teklif eder.
Elif ise kensine çarpanın Mert olduğunu öğrenince şok olur.

İlker ve Suna yepyeni bir anlaşma için masaya otururlar. Bebek doğduktan sonra DNA testi yaptırılacak ve İlker’in emin olması sağlanacaktır. Suna da bu şarta karşılık kendi şartını ortaya koyar.

Mehmet’i sorgulayan müfettişlerden biri olan Tahsin’in kızı Beyza da Sukraz Izomaltaz Eksikliği vardır. Beyza’nın hastalığı sebebiyle karbonhidrat tüketmesi kesinlikle yasaktır. Annesi bir süre sonra Beyza’yı bir bankta dondurma ve simit yereken bulur. Vakit kaybetmeden hastaneye getirilen Beyza’nın midesi yıkanır. Beyza’nın hastalığının tedavisi şimdilik mümkün değildir. Kullanması gereken ilacın yurt dışından temin edilmesi gerekmektedir.

Mehmet ve Tahsin’in Beyza’nın hastalığı üzerine yaptığı konuşma Mehmet’in yıllar önce Zeynep için kullandığı ilaca gelir. Mehmet, başka şansları olmadığı için ilacı kullandıklarını itiraf eder.

Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı, senaryosu Özgür Evren Heptürk’ün kaleminden çıkan Sen De Gitme’nin oyuncu kadrosunda; Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları, Alican Yücesoy, Burç Kümbetlioğlu, Miraç Eronat, Serdar Orçin, Didem İnselel, Atilla Şendil, Müge Akyamaç, Rüzgar Aksoy , Hande Doğandemir, Kemal Uçar, Eslem Akar, Meltem Parlak, Fırat Topkorur, Şinasi Yurtsever, Bulut Köpük, Mine Bıçakçı, Şeniz Kurultay, Candan Ünal, Merve Dağlı, Mutlu Güney ve Bulut Aras yer alıyor.

1 2

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,424 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort