En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Senaryoyu okuyunca “Bu benim; ben de evlensem aynı böyle olurdum herhalde” dedim.

Dizi Magazin 13 Nisan, 11:46'de eklendi

ebru-şancıDizi senaryosuna evdeki oyuncak ayımla çalıştım!

Çiçeği burnunda oyuncu Ebru Şancı, ‘Yağmurdan Kaçarken’ dizisindeki rolüne nasıl hazırlandığını anlattı: Senaryodaki diyalogları, evdeki oyuncak ayımla çalıştım. Keşke dili olsa da cevap verse, ‘Yeter kes artık’ dese…

Manken Ebru Şancı, atv’nin ‘Yağmurdan Kaçarken’ isimli dizisiyle oyunculuğa iyiden iyiye ısındı. Dizide; Carlos Yılmaz ve ağabeyinin üvey annesi ‘Ceylan’ı canlandıran Şancı, rolün kendisiyle birebir uyuştuğunu söylüyor. Ebru Şancı, diziyi ve rolünü anlattı…

‘Yağmurdan Kaçarken’ ilk dizi projeniz. Set koşuşturmacasına alışabildiniz mi?
İlk ve inşallah en uzun sürelisi olur! Ben hep komedi istiyordum çünkü kendimi komediye daha yakın görüyordum. Allah yüzüme güldü, bu çok eğlenceli ve güzel işi bana getirdi. Benim zaten hayatım koşuşturma olduğu için pek sorun olmadı. En azından artık biliyorum ki, çok güzel bir amaç için yoruluyorum.

OBAMA’YLA TOPLANTIN MI VAR?
Dizinin kadrosuna nasıl dahil oldunuz; teklif nasıl geldi?
Teklif; hem senarist, hem de yönetmen Tayfun Güneyer’den geldi. Hatta görüşmeye giderken ne giyeceğimi bilemedim. Odayı o kadar dağıtmışım ki, annem “Obama’yla mı toplantın var, ne yapıyorsun böyle?” diye bana kızdı. (Gülüyor)

Dizide Kazım Akşar’ın canlandırdığı ‘Şerif’ karakterinin, genç eşi ‘Ceylan’ı oynuyorsunuz. Rolünüze çekimlerden önce çalıştınız mı?
Çalışmaz mıyım, senaryoyu 10 kere okudum. Hatta başlarda diyalogları, evdeki oyuncak ayımla çalıştım. Keşke dili olsa da cevap verse, “Yeterrrr kes artık” dese…

‘Ceylan’ nasıl bir karakter, biraz bahseder misiniz? Mesela; bu karakterin en sevdiğiniz yönü ne?
‘Ceylan’ aslında bana çok benziyor. Senaryoyu okuyunca “Bu benim; ben de evlensem aynı böyle olurdum herhalde” dedim. ‘Ceylan’ hayat dolu, fıkır fıkır, hiçbir erkeğin yanında sıkılmayacağı türden bir hatun… 30 yaşına kadar hep çocuk özlemi duymuş. Şimdi evlenince iki üvey evladı onu sevsin diye uğraşıp duruyor. Aslında gerçekten onları kendi oğlu gibi seviyor.

Dizi setinde vakit nasıl geçiyor?
Biz, ekip olarak çok eğleniyor hatta bazı sahnelerde gülme krizine giriyoruz. Ben tecrübesizim diye ilk başta çok çekinmiştim ama herkes yardımcı oldu. Bütün oyuncular çok yenetekli.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,305 saniyede yüklendi.