En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sensiz Olmaz 47. Bölümü ile Pazartesi Kanal 7’de

Günlük Diziler, Hint Dizileri 30 Kasım, 23:27'de eklendi

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da bugün, Mayrah sayesinde konağın yeni sahibi olan Rudra, Samrat ve Maithili’nin geri dönüşüne çok sevinir. Mohini, gelini ile Mayrah arasındaki konuşmayı duyduktan sonra artık ona karşı kötü davranmamaya karar verir. Bakalım Rudra gördüğü rüyanın ardından Mayrah hakkındaki düşüncelerini değiştirecek mi?

Mayrah konağın tapusunu Rudra’nın üzerine taşıyarak Samrat ve Maithili’nin geri dönmesini sağlar. Bu duruma tepki gösteren Mohini tüm hırsını Maithili’den çıkarmak istese de Mayrah sürekli araya girerek ona engel olur. Rohit, Rudra’nın varlığından duyduğu rahatsızlığı dile getirince Mayrah ona Rudra ve kendisi arasında bir şey olmadığını söyler. Maithili ve Mayrah’ın konuşmalarını dinleyen Mohini gelinine karşı yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyar. Rüyasında Paro’yu gören Rudra ise onunla Mayrah hakkında konuşacaktır.

Künye: Yönetmen: Sidharth Sengupta Oyuncular:Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia  Yapım Yılı: 2013  Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah  Tür: Romantik, dram Ülke: Hindistan Orijinal adı: Rangrasiya

https://www.youtube.com/watch?v=cxBZVMzUO5U

04 ARALIK 2017

PAZARTESİ 

23:15                   DİZİ “SENSİZ OLMAZ’’ (47. Bölüm)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 0,407 saniyede yüklendi.