En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sev Kardeşim Dizisi – Kanal D

Dizi Magazin 19 Temmuz, 01:33'de eklendi

Sev Kardeşim

Sev Kardeşim Dizisi - Kanal D

Yapım: Yağmur Ajans
Yapımcı : Osman Yağmurdereli
Senaryo : Hakan Haksun
Yönetmen : Cankat Ergin
Müzik : İncesaz Grubu
Oyuncular : MÜMTAZ SEVİNÇ-SERDAR GÖKHAN (RASİM)- DEFNE YALNIZ (ÜMRAN) – NAİL KIRMIZIGÜL (MÜFİT) – BÜLENT ALKIŞ (ERDAL) – İPEK TENOLCAY (NEBAHAT) – KAMİL SÖNMEZ (AHMET) – FADİK ATASOY (FATOŞ) – YELİZ ŞAR (FERAYE) – EGE TANMAN (ÇETİN) – ZEYNEP GÜLMEZ (SAADET) – EMRAH ELÇİBOĞA (KAMİL) – UFUK KARAALİ (TAHİR) – MEHTAP ANIL (SIDIKA), Oya Başar, Hande Ataizi, Davut Güloğlu, Ahmet Gülhan

Bu Dizinin çekimleri sırasında değerli oyuncu ve seslendirme sanatçısı Mümtaz Sevinç Vefat etmiştir.

İlçeye atanan kaymakam bir kadınsa…

Zeytindağ’ın ilçe olmasında önemli çabaları olan Rıdvan yeni atanan kaymakamı en iyi şekilde karşılayabilmek için günler öncesinden hazırlıklara başlamıştır. Ne var ki kaymakamın bir kadın olabileceğini hesaplamamıştır.

Tam da kaymakamın geleceği gün Rıdvan’ın neredeyse 30 yıldır görmediği düşmanı Rasim, çocuklarıyla birlikte Zeytindağ’a yerleşmek üzere çıkagelmiştir. Kaymakam ise yol boyu başına gelen bin bir aksilik sonucu iyice gecikmiştir. Daha da önemlisi tesadüfler sonucu Rasim’in büyük oğlu Uğur’la karşılaşmış ve kasabaya birlikte gelmiştir. Karşılama kargaşası sırasında herkes kaymakamın çetin ceviz olduğunu fark etmiştir. Rıdvan Rasim’i Zeytindağ’ında barındırmamaya kesin kararlıdır. Aralarında sınıf, kültür, eğitim gibi belirgin farklar olan kaymakamla barmenlik, motor tamirciliği gibi işler yapan tatlı serseri Uğur tüm engellere rağmen birbirlerinden uzak duramazlar. Rasim ve Rıdvan’ın çocukları arasında ise babalarının düşmanlığına rağmen birçok aşkın filizlenmesi kaçınılmaz olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,664 saniyede yüklendi.