En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Seviyor Sevmiyor Dizisi – Atv

Dizi Arşivi 11 Şubat, 20:04'de eklendi

Seviyor Sevmiyor Dizisi 28. ve Final Bölümü ile 11 Şubat Pazar Saat 20.00’de de Atv’de | Gökhan Alkan ve Zeynep Çamcı | Sezon : 1 | Mf Yapım

Yiğit, Deniz’i kendinden uzaklaştırmak için Deniz’e oyun oynayacaktır. İlk hamlesi İrem’le bir yerde baş başa yemek yerken üçüncü kişilere yakalanmaktır. Gazi ve Neşe, Yiğit ve İrem’i baş başa, samimi bir şekilde  yemek yerken görürler, hemen Deniz’e haber verirler. Deniz inanmak istemese de içine bir kurt düşer. Tuna ile konuşur fakat Tuna’nın içi elvermez, bütün bunların oyun olduğunu Deniz’e söyler. Deniz, Yiğit’in ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir.

 

Deniz ve Yiğit için artık tek yol vardır; Yiğit’in ‘’iyileşeceği umuduna’’ sarılmak. Yiğit ameliyat olacaktır. Ancak ameliyat öncesi Deniz’le unutamayacağı bir gün ve gece geçirmek ister. Belki de son günleri olacaktır… Yıllar sonra hastalık olmasaydı, evlenselerdi nasıl bir hayatları olurdu? İşte böyle bir gün geçirirler. Muhteşem, unutulmayacak bir gün.

 

Yiğit ameliyata girer… Deniz’in aşkı onu hayata döndürebilecek midir? Deniz Aslan çocukluk aşkıyla en nihayetinde kavuşabilecek midir?

SEVİYOR SEVMİYOR 28. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN >>>

Seviyor Sevmiyor Dizisi Bitecek Mi?

ATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’dan kötü haber geldi.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği; başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı, Gerçek Alnıaçık, Su Kutlu, Mehmet Emin İnci, Berk Yaygın ve İpek Tenolcay’ın paylaştığı yapım, geçen hafta reytinglerde 50. sıraya kadar düşünce önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 28. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Seviyor Sevmiyor, final bölümüyle 12 Şubat Pazar 20.00’de ATV’de!

Seviyor Sevmiyor Dizisi Güney Kore’den Ödül Aldı

seviyor-sevmiyor-kore-odul-00002Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı’nın oynadıkları atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’a Güney Kore’den özel ödül.

2012 yılından bu yana düzenlenen ve Güney Kore’nin en prestijli ödülü olan APAN (Asia Pasific Actors Network) Drama Ödülleri’nin bu yıl beşincisi düzenlenecek.  MBC tarafından düzenlenen 1 – 11 Ekim arasındaki DMC Festivali’nin bir parçası olarak yapılacak ödül töreni 2 Ekim’de Güney Kore, Çin ve Japonya’da yayınlanarak 25 milyona yakın kişi tarafından izlenecek. Törene Çin, Japonya, Güney Kore, Avustralya, Filipinler, Tayland ve Endonezya gibi Asya ve Pasifik ülkeleri katılacak.

seviyor-sevmiyor-kore-odul-00001APAN DRAMA AWARDS’DA  İLK KEZ TÜRK OYUNCULAR ÖDÜL ALACAK

Sadece Asya Pasifik ülkesi oyuncularına verilen bir ödül olan APAN, tarihinde ilk kez Türk oyunculara verilecek. Gökhan Alkan ve Zeynep Çamcı Kore dizilerini Türk izleyicisi ile buluşturup dünyaya tanıtılmasına yardımcı oldukları için “Asia Pasific Özel Ödülü” alacaklar. “She Was Pretty”den başarı ile uyarlanan “Seviyor Sevmiyor” oyuncuları bu özel ödülü almak için Güney Kore’ye gidecekler.

Yaz aylarında izleyicisiyle buluşan ve yayınlandığı her günün reyting birincisi olan Seviyor Sevmiyor hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye sunuyor. Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izliyoruz.

 

Hayatımın Aşkı Dizisi Seviyor Sevmiyor’dan Darbe Yedi

seviyor-sevmiyor-hayatımın-aşkıEylül ayına koşar adım gittiğimiz, televizyon dünyasının yeni sezona büyük hazırlıklar ile hareket ettiğini görerek yol aldığımız bir dönemden geçiyoruz. Bu dönem içerisinde çıkan her haberi, her sonucu dikkat ile takip etmek ve bu dikkatli takibin sonucunda mantıklı kararlara yol açmak gerekiyor.

Bu dikkat içerikli dönem içerisinde elbette en temel dayanak reyting sonuçları olarak biliniyor. Sabah saatlerinde bir önceki günün reyting sonuçlarının yayınlanması ile ortalık bir anda toz duman olabiliyor. Bu toz duman olma durumuna örnek olarak gösterebileceğimiz bir sonuç hikayesi bu sabah yaşandı.

Yaz sezonu içerisinde en vasat gün olarak kabul edebileceğiniz pazar gününün reyting sıralamasında büyük bir sürpriz yaşandı. Başladığında çarşamba yayınlanan ancak ardından pazar alınan Seviyor Sevmiyor ve Kanal D’nin gençlik dizisi Hayatımın Aşkı arasındaki rekabetin nasıl sonuçlanacağı büyük bir merak ile bekleniyordu. Bu merakı giderecek reyting sonuçları sabah saatlerinde yayınlandı ve bekleninin aksine Seviyor Sevmiyor zirvede yer aldı.

Çarşamba günü yayınlanırken, darbe girişimi yüzünden neredeyse 1 ay boyunca yayınlanmayan Seviyor Sevmiyor’un pazar gününe alınması ”galiba bitiyor.” şeklinde yorumların yapılmasına neden olmuştu. Bu yorumlar altında 5.bölümü yayınlanan dizi TOTAL grubunda 3.57, AB grubunda 3.50, ABC grubunda ise 3.81 reyting ile günü lider olarak bitirdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz hafta ilk sırada bitiren Hayatımın Aşkı ise Seviyor Sevmiyor’un bu sürpriz atağı ile bir anda liderlikten düştü. TOTAL grubunda 2.28 reyting ile 6., AB grubunda 2.33 reyting ile 4. ve ABC grubunda 2.35 reyting ile 5.olan yapımın bu sonuçları alması geçtiğimiz hafta olumluya dönen durumun yeniden olumsuz döndüğü yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Bu kadar uzun bir aranın ardından hem de günü değişmişken böyle reytingler alabilen Seviyor Sevmiyor ekibi yürekten tebrik ediyorum. Bu kadar olumsuzluktan zirve çıkarmak kolay bir iş değil çünkü.

ANIL KOLDAŞ

Seviyor Sevmiyor Dizisi Hangi Güne Alındı?

Seviyor Sevmiyor 4. Bölüm Yiğit-Deniz2_tnATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’un yayın günü değişti.

Başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı yapımın ilk 4 bölümü çarşamba akşamları yayınlanmış, ama yoğun gündem ve kanalın yaptığı ortak haber yayını nedeniyle 3 hafta ara vermek zorunda kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde yazar ekibi de değişen dizi, 10 Ağustos’ta kolaj bölümün ekrana gelmesinin ardından pazar akşamları izleyiciyle buluşacak.

Seviyor Sevmiyor, yeni bölümüyle 14 Ağustos Pazar 21.00’de ATV’de!

Seviyor Sevmiyor Dizisini Gün Mü Değiştirdi?

Seviyor Sevmiyor 5. BölümTuna-Deniz3_tnAtv’de çarşamba günleri erkana gelen Seviyor Sevmiyor dizisi bu hafta çarşamba günü ekrana gelmeyecek.  Mevcut Atv Yayın akışında dizisinin 5.bölümü yani yeni bölümünün 19 temmuz salı günü saat 20.00’de yayınlanacağı yayınlandı. Ne var ki sonradan yayınlanan fragmanda dizinin yeniden çarşamba günü ekrana geleceği bildirildi.

Bu 3 Çarşamba Dizisinden Hangisi Geride Kaldı?

üç-çarşamba-dizisiÇarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi hangisi. O mu, Bu mu yoksa şu mu?

Hepsi o kadar çok birbirine benziyor ki?  ortak o kadar çok sahne var ki? Örneğin üç dizide birilerine oyun oynanıyor birilerinden bir şey saklanıyor. Yani yaz gelince dizi anlayışımız bir nevi saklambaç diyebiliriz.

Bunun yanında konu itibari ile uzak doğunun güzide ülkesi Kore olmasaydı Türk Dizi piyasası nice olurdu? İyi ki o çekik gözlü sevimli dostlarımız var da dizi piyasamız varlığını sürdürebiliyor.

Gelelim değerlendirilmesi gereken gerçeklere…

No: 309, Seviyor Sevmiyor ve Aşk Laftan Anlamaz…

AŞK LAFTAN ANLAMAZ GERİDE KALDI

Aşk Laftan Anlamaz 3. Bölüm-01Bu 3 dizi başlamadan kağıt üstünde baktığınızda tutacak olan dizi Aşk Laftan Anlamaz dersiniz öyle değil mi?

Ama öyle olmadı. Aşk Laftan Anlamaz bu üç dizi içinde geride kalan taraf oldu. İlk bölümü ile kötü bir başlangıç yapan dizi 2. bölümünde de sıralamada gerilerde kaldı. Total’de 10. olan dizi, Ab’de 12 (ki bu hayret verici), ABC1 ise 11 sırada…

Yani bu şu demek oluyor. Survivor bitimi dizinin son durumuna bakılır; durum düzelmez ise yapımcı kaç bölüm anlaşma yaptıysa o kadar bölüm yayınlanır ve sonra da yeni sezonu göremeden bitirilir.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ İÇİN ÇARE NE?

Aşk Laftan Anlamaz (1)

Ama ben olsam öyle yapmazdım. Bir kere kanal çok stratejik bir hata yaptı. Aynı gün hizmet etmek istediği bir avuç romantik komedi severe alternatifi bol bir gün diziyi yayınladı. Keşke çarşamba değil de başka bir yapsaydı bu işi. Çünkü No: 309 dizi bundan 4 hafta önce tohumlarını serpmiş, tarlasını sulamış bakmış, şimdi de hasat edecek tabi. Sen şayet domates çiftliği sahibine bir kilo domates satmaya kalkarsan o domatesler elinde kalır öğle…

Peki bu durumda ne yapmak lazım…? Bana kalsa dizinin gününü acilen değiştirim. Keşke dizi geçen hafta değil de bu hafta başlamış olsaydı. Gün olarak da salı günü yarışa girseydi. Böylece dizi çok daha fazla kişiye ulaşmış olurdu.

Diğer dizilere bakalım…

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİ ZEYNEP ÇAMCI FARKI İLE ZİRVEDE

seviyor-sevmiyor-2-04Seviyor Sevmiyor Dizisinin Yıldızı kesinlikle Zeynep Çamcı. O nasıl bir imajdır, o nasıl bir makyajdır; tebrik etmek az kalır. Kişi ekranda o tipi bir görünc kanal değiştirmek istemiyor. “Bu şu kız değil miydi?” soruları arasında bildik ve sevdiğiz bir konuyu “şak” diye bize kapılıversiyorsunuz. Hal böyle olunca da seyircinin kalbine giriyorsunuz işte. Seviyor Sevmiyor dizisini çarşamba dizileri içerisinde bizim seyirci fena sevdi…

Sonuç olarak çarşamba dizileri içerisinde yarışı kaybden dizi Aşk Laftan Anlamaz… Ama olurda laftan anlayıp gün değiştirirse bence dizinin dilinden anlayacak izleyici kitlesine kavuşacaktır.

Benden Söylemesi

Dizi Arısı – televizyon-dizisi.com

Seviyor Sevmiyor Dizisine Kore Dizisi Ekibinden Ziyaret

Seviyor Sevmiyor Kore UyarlamasıATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’un setine sürpriz ziyaretçiler konuk oldu.

Kore’nin en büyük üç yayıncı kuruluşundan biri olan MBC’den CEO dahil beş kişilik bir heyet Türkiye’ye gelip dizinin setini ziyaret etti. Özel heyet ilk bölümü çok beğendiklerini ifade ederken başkan Kwang-han Ahn ise 1. bölümü “Renkli, dinamik ve ışıltılı” bulduğunu, orijinaline göre prodüksiyon kalitesini, hikaye ve karakterlerinin daha iyi ve komik bulduklarını da ekledi.

Uluslararası satışlardan sorumlu olan Haewon Chin, özellikle son dönemde Kore dizilerinin Türkiye’de gördüğü popülerliği, iki ülke arasındaki benzer aile değerlerinin büyük payı olduğunu düşündüğünü söyledi. Öte yandan heyet, telif ödenmeden uyarlanan Kore projeleri konusunda ise üzüntü duyduklarını, ancak Türkiye ile iş yapmaya devam etmek istediklerini ve ileride ortak projeler dahi üretilebileceğini açıkladı.

Önümüzdeki yılın Türkiye ve Kore arasındaki ilişkilerin 60. yılı olduğunu belirten Başkan Ahn, Türkiye’deki dizi sürelerini ilk öğrendiklerinde çok şaşırdıklarını ve set çalışanlarının bu tempoya nasıl ayak uydurabildiklerini merak ettiklerini, dizi sektörlerimizin benzediğini söylerken Türkiye’yi bu uzun sürelerde dizi çekebildiğimiz için tebrik etti.

Seviyor Sevmiyor, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.45’te ATV’de!

Seviyor Sevmiyor Dizisinin Yayın Tarihi Belli Olduseviyor sevmiyor Dizisi

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay’ın oynadıkları Seviyor Sevmiyor’un yayın tarihi belli oldu.

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazdığı dizi 15 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00’de atv ekranlarında yer alacak.

Zuhal Olcay Seviyor Sevmiyor Dizisinin Kadrosundazuhal-olcay-yeni-dizisi

Deneyimli oyuncu Zuhal Olcay’ın yeni dizisi belli oldu. Son olarak Uraflıyam Ezelden dizisinde rol alan Zuhal Olcay, şimdilerde yeniden ekranlara dönmenin heyecanını yaşıyor.

Atv’de ekrana gelecek olan Seviyor Sevmiyor dizisinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı gibi genç oyuncular ile rol alacak olan Zuhal Olcay’ın yeni dizisinin konusu ise şöyle: Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazdığı dizi önümüzdeki günlerde atv’de izleyicileriyle buluşacak.

Atv’nin Yeni Dizisi Seviyor Sevmiyor’un Çekimleri Başladıtrafik-son1

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı, Zuhal Olcay’ın oynadıkları Seviyor Sevmiyor, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in yazdığı dizi önümüzdeki günlerde atv’de izleyicileriyle buluşacak.

Seviyor Sevmiyor Dizisi Haziran’da Atv’deSeviyor Sevmiyor Dizisi

MF Yapımın atv için hazırladığı romantik – komedi dizisi She Was Pretty uyarlamalı dizinin adı “Seviyor Sevmiyor” olarak belirlendi. Dizinin başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı‘nın bulunduğu, senaryosunu Aksel Bonfil ile Hakan Bonomo ikilisinin kaleme alacağı Seviyor Sevmiyor’un çekimleri de başladı.

Seviyor Sevmiyor Haziran’da atv’de!

Ekranın Yeni Kore Dizi Uyarlamaları

Türkiye'ye uyarlanan Kore Dizileri

Yeni Kore uyarlamaları geliyor. Son iki sezondur etkisi fazlasıyla görülen Kore dizi uyarlamaları tüm hızıyla devam ediyor.  Ranini TV’nin haberine göre ATV  “She was pretty” isimli dizinin yasal haklarını alırken Show TV’de “Smiley You” isimli dizinin yasal haklarını  satın aldı. Öte yandan Show TV Kore dizisi uyarlaması projesi için Zeynep Çamcı’yı düşünüyor.

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 26 Nisan 2016

bir kore uyarması daha süperrrrrrrrrrrrrrrr

İlayda 08 Haziran 2016

Yasal yollarla yapıyorsunuz tamam ama biraz özgün olun yahu.Birde diziyi uzatayım derken bütün konuyu altüst ediyorsunuz.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da74 sorgu var. 0,960 saniyede yüklendi.
bursa escort | mersin escort | mersin escort | mersin escort | bursa escort | escort malatya | mersin escort