En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Seyyar Tayyar ilk talihlisine hediyesini kendi götürdü!

Dizi Magazin 4 Şubat, 14:39'de eklendi

İlk interaktif dizi olarak, televizyon tarihine geçen Çocuklar Duymasın,seyircilere verdiği sözü tuttu. Çocuklar Duymasın’ın sevilen karakteri Seyyar Tayyar, dizinin canlı yayınlanan sahnelerinde, seyircilerden boza siparişi almıştı. Dizi yayınlanırken,www.seyyartayyar.com adresine girerek, sipariş veren ilk 250 seyirci, bedava boza içeçeği kazanmıştı. Talihli seyircilerin kazandığı bozalar adreslerine gönderilmeye başlandı. Bozalar kargo şirketi tarafından dağıtılırken, ilk siparişi Seyyar Tayyar, bizzat kendi elleriyle talihli seyirciye götürdü.

Üsküdar’da oturan, 23 yaşındaki Afşin Buğra Alpkılıç, sevdiği dizi kahramanını kapısında görünce şaşırdı. Uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamayan Alpkılıç, Seyyar Tayyar’ın sempatik tavırları sayesinde heyecanını yenerek evinin kapılarını açtı…

Çocuklar Duymasın’ı çok sevdiğini belirten Alpkılıç; dizinin canlı yayınlanan kısmında www.seyyartayyar.com ‘u duyduğu an hemen siteyi ziyaret etmeye çalıştığını ancak yoğunluktan dolayı siteye girmekte zorlandığını söyledi. Yinede şansını bir kaç kez deneyerek formu dolduran Alpkılıç bozasınıda bizzat Seyyar Tayyar’dan alması nedeniyle çok memnun olduğunu ve kendisini çok sevdiğini belirtti.

Çocuklar Duymasın’ın sıkı bir takipçisi olduğunu belirten Alpkılıç, bu tarz interaktif çalışmaların izleyiciyi ile dizi arasında güzel bir bağ

oluşturduğunu ve bu tarz yeniliklerin daha çok olmasını istediğini belirtti. Ziyaret esnasında Seyyar Tayyar daha önceki icatlarından ve buluşlarından bahsederek keyifli anların yaşanmasına sebep oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,315 saniyede yüklendi.