En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sinan Çapkınlık, Osman zenginlik peşinde

Dizi Resimleri, Fragmanlar 3 Şubat, 13:48'de eklendi

Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Ayça İnci,

Onur Şan ve İlyas Salman’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; çapkınlık peşindeki Sinan ile zenginlik peşindeki Osman’ın başına yine gelmedik kalmıyor.

Sinan’a at yarışından para çıkmıştır. Sinan kazandığı parayı kutlamak için şoför arkadaşları ile meyhaneye gider ve orada sahneye çıkan dansöz Tuğçe’yi çok beğenir. Sinan dansöz Tuğçe’yi kendisi ile otele gelmesi için ikna eder. Sinan ve Tuğçe oteldeyken, meyhaneye Tuğçe’nin belalı sevgilisi Bilal gelir. Bilal, Tuğçe’nin Sinan adlı müşteri ile otele gittiklerini öğrenince delirir. Sinan ve Tuğçe otelde iken Bilal kapıya dayanır. Sinan korku ile pencereden çıkar ve yan taraftaki küçük balkondan kaçmaya çalışırken, yandaki camdan dumanlar tütmekte olduğunu görür. Küçük bir kız çocuğu vardır içerde. Sinan kızı yangından kurtarır ve kahraman olur. Çocuğun ailesi tarafından ödüllendirilen Sinan, bir televizyon programına davet edilir. Ancak kısa süre içinde tüm foyası meydana çıkar.

Osman’ın taksisine iki adam biner ve ormana gitmek istediklerini söylerler. Adamlar aslında dolandırıcıdır ve ormanda Osman’ın da göreceği şekilde sözde bir küp altın bulurlar. Osman altınlara ortak olacağını zannederken, adamlar küpün açılmadığını, bunun ancak papaz büyüsü ile açılacağını, papaz büyüsü yaptırmanın da pahalı olduğunu söylerler. Osman alacağı define parasının hayali ile şoför arkadaşlarına gelir ve para toplar. Sinan her zamanki uyanıklığı ile papaz kılığına girer. Ancak bu arada Osman çoktan adamlar tarafından dolandırılmıştır.

Durağa bir çift gelir ve yıllardır Ali adındaki oğullarını aradıklarını, tuttukları dedektifin ipuçları sonucu Ali Kemal’in adına ulaştıklarını söyler. Ali Kemal itiraz edecek olur ancak Sinan ailenin çok varlıklı olduğunu öğrenince Ali Kemal’i ikna eder ve Ali Kemal ailenin oğluymuş gibi davranmaya başlar. Sinan sözde Ali Kemal’in şoförlüğünü yapmaktadır ve ikisi köşkte yaşamaya başlarlar. Her şey yolunda giderken ailenin gerçek oğlu ortaya çıkar.

Akasya Durağı 106. Bölüm Resimleri

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,229 saniyede yüklendi.