En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sinem Kobal Resimleri ve Biyografisi

Kadın Oyuncular, Oyuncular 17 Temmuz, 15:58'de eklendi

Sinem Kobal14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğan Sinem Kobal, başarılı bir eğitim ve spor yaşamından sonra çocuk denilecek bir yaşta televizyon ile tanıştı. Med Yapım‘ın başarıya ulaşmış Dadı dizisin de tecrübesiz bir çocuk yıldız olarak dikkatleri çekti. Gülben Ergen, Haldun Dormen ve Kenan Işık ile birlikte unutulmaz bir diziye imza attılar.

Dadı dizisi bittkten sonra artık genç kız rollerine yönelene Sinem Kobal, Mustafa Altıoklar ile çalıştı. Önce Lise Defteri dizisinde rol aldı. Ardından da Korku-gençlik türüne giren ve sinemalarda da kayda değer bir başarı elde elde “Okul” filminde oynadı. Bu filmde kendisi gibi genç günümüzün önemli oyuncuları ile rol aldı. Nehir Erdoğan, Berk Hakman ve Melissa Sözen gibi oyuncularla oynama fırsatı yakaladı.

Mehmet Aslan ile 2003 yılında Nefes Nefese isimli dizide oynadı ama dizi ona başarıyı getirmedi. Sinem Kobal‘ın başarıya götüren dizi Fanstastik-Çocuk dizisi Selena oldu. Bu dizi ile bütün çocukların kalbini kazandı. Selena uzun süre ekrandalarda boy gösterip misyonunu tamaladıktan sonra sona erdi.

2008 yılında Ayakta Kal isimli bir sinema filmi yaptı ama ortalama bir başarı elde etti. Sinema’da Okul filminden sonraki başarısı “Romantik Komedi” filmi ile oldu. Film beklenmeyen bir gişe başarısı elde etti. Film deki rolü ile artık bir oyuncu olduğunu yavaş yavaş kanıtlar gibiydi. Performansı çok beğenildi. Bu başarı ona yeni bir kapı açtı. Tims’in yeni gençlik dizisi Küçük Sırlar‘da başrollerden biri teklif edildi. Oyunucu diziyi kabul etti. Çocuk karakterlerinden, çocuk dizilerine geçiş yapan Sinem Kobal, artık dikkat çeken bir gençlik dizisinin tam ortasında duruyordu. Dizide kendisine Burak Özçivit, Merve Boluğur ve Birkan Sokullu gibi genç oyuncular eşlik ediyor…

Sinem Kobal, 2011 yılı içersinde “Romantik komedi” filminin devamında oynayacak…

Sinem Kobal Dizi ve Sinema Filmleri

Oynadığı diziler

* Dadı (Dilara)
* Lise defteri (İnci)
* Hürrem Sultan (Ayşe)
* Selena (Selena)

*Küçük Sırlar

Filmleri

* Okul (Şebnem) (2004)
* Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu (Biance) (2006)

*Ayakta Kal (2009)
*Romantik Komedi (2010)

Sinem Kobal Resimleri

Sinem Kobal

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Can Yaman Resimleri ve Biyografisi | Dolunay Dizisi Ferit on 07 Aralık 2017

Sayfa da53 sorgu var. 0,880 saniyede yüklendi.