En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 28 Ekim, 09:04'de eklendi

Cem ve Yiğit’in nikâhı basmasıyla abisinin hayatı ve istemediği bir evlilik arasında kalan Aslı, Ferhat’la yaptığı anlaşmayı bozamaz ve Cem’in bütün ısrarına rağmen ona gerçeği söyleyemez. Üstelik Ferhat’la aynı evin içinde yaşamaya ve hem o hem de ailesi tarafından hiç istemediği bir evcilik oyunu oynamaya zorlanır.
Yiğit’le karşılaşmaları başta Yeter ve Namık olmak üzere ailedeki herkesi etkiler. Yeter, çok özlediği oğluna yaklaşmak ister ancak Namık buna kesinlikle karşıdır. Cüneyt ise kendisinden habersiz bilgisayarın peşine düşen Ferhat’la karşı karşıya kalacak ve hayatıyla ilgili zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
Ferhat Aslı’dan, başta Sinan olmak üzere geçmişindeki her şeyden uzak durmasını ister. Aslı ise elinden geldiğince ona direnmeye çalışırken, Ferhat sayesinde bugüne kadar hiç tanışmamış olduğu kendi karanlığıyla tanışacaktır.

Yayın Tarihi : 30 Ekim Pazartesi / 2017
Yayın Saati : 20.00

Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Resimleri

Siyah Beyaz Aşk 3. Bölüm Fragmanı


KÜNYE
Yapım : D Yapım
Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen : Yasin Uslu
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Senaryo : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Görüntü Yönetmeni : Ferhat Öçmen
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Müzik : Yıldıray Gürgen
Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay (Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 0,814 saniyede yüklendi.