En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sudan Sebepler Dizisi – Trt1

Dizi Magazin 4 Şubat, 03:18'de eklendi

TRT1 Ekranlarında yeni başlayacak olan Su’dan Sebepler’in yönetmenliğini Bez Bebek ve Kayıp prenses gibi başarılı işlerden tanıdığımız Özlem Bayşu üstlenmekte.Senaryosu Uçuk Fikirler Ofisini ait olan projede Oya AYDOĞAN, Ümit YESİN, Buket DEREOĞLU, Kayra ŞENOCAK, Yeliz ŞAR, Murat AKKOYUNLU, Atilla ARCAN, Elif Ceren BALIKÇI, Şevval BAŞPINAR gibi başarılı isimler yer almakta.

Sudan sebeplerle ağlarız, sudan sebeplerle güleriz. Sudan sebeplerle hayatımızı değiştirir, bazen de yerimizde sayarız. Sudan sebeplerle ayrılıklar, kavuşmalar yaşarız. Bazen sudan sebepler aklımızı başımızdan alır, bazen de aklımızı başımıza getirir. Yaşadığımız büyük trajedilerin de, küçük mutluluklarında başına bir geri dönüş yaptığımızda altında yatan sudan sebebi bulmakta hiç de zorlanmayız.

Dokuz yaşındaki kahramanımız Su’yun düzenli olarak günlüğüne yazdığı çocukça kaygılarını, özlemlerini, hayallerini ve çözümlerini olayların olağan akışı içinde izleyeceğimiz dizide evlerimizin gizli reisleri çocukların fark ettirmeden ebeveynleri üzerinde kurduğu otoriteye, onların büyürken yaşadığı ve yaşattığı sorunlara şahit olacağız. Oldukça renkli aile bireylerinin günlük yaşamları, olaylara tepkileri, hüzünleri ve sevinçlerinin mizahi bir dille işleneceği dizide izleyenler kendilerine benzer pek çok karakter bulacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,267 saniyede yüklendi.