En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sullivan and Son, çarşamba Cnbc-e’de başlıyor

Tv'de Bu Hafta, Yabancı Diziler 21 Ocak, 15:09'de eklendi

Sullivan and Son-1 ‘Sullivan and Son’

Bu barı seveceksiniz!

Çarşamba 20:00

 

Cheers’ın sımsıcak ortamına alışkın izleyicilerin yabancılık çekmeyeceği yeni CNBC-e komedisi Sullivan & Son, sıradışı karakterleriyle kalbinizi fethedecek.

 

Sullivan and Son-2Pittsburgh’ün bir işçi sınıfı mahallesinde, içki sever mahalle sakinlerinin tek eğlencesi haline gelmiş Sullivan & Son adlı bar, aynı zamanda yaşlı Jack Sullivan ve ailesinin ekmek teknesi. Sullivan ailesinin göz bebeği ve barın adına katkı sağlayan biricik oğlu Steve Sullivan ise Pittsburgh’ten çok uzaklarda, büyük şehirde kendine yeni bir hayat kurmuş bir şirket avukatı. Babasının 60. doğum günü için bir günlüğüne Pittsburgh’e dönen Steve, kendini sevdiği insanlardan uzaklaşmış ve doğduğu kasabaya fazlasıyla yabancı buluyor. Yanında onunla evlilik hayalleri kuran bir kadın ve iki gün sonra New York’ta başlayacağı bol kazançlı bir iş olduğu halde, her şeyi ardında bırakıp mahallesinin barmeni olmaya karar veriyor. Dahası barı anne ve babasından satın alıp işletmeciliğe de soyunuyor. Böylece Steve’in Sullivan & Son günleri başlıyor. Steve’in idaresi altındaki Sullivan & Son’ın başarısını devam ettirmesi için birçok sebep var ortada: Barın sadık müdavimleri, geniş ve aylak bir arkadaş grubu ve elbette barı devretse de Steve’in yakasından düşmeyen disiplinli annesi.

Yayınlanacak birinci bölümde; Steven Sullivan babasının doğum günü için Pittsburgh’taki evine döner. Ancak çok geçmeden ebeveynlerinin aile barları Sullivan & Son’ı satışa çıkardıklarını öğrenir. Steve şimdi New York’a ve oradaki kurumsal yaşantısına dönmekle Pittsburgh’ta kalıp aile işini devralmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

Bölüm                 : 1. Sezon Yeni Bölüm

Yayın Günü         : 23 Ocak ÇARŞAMBA

Yayın Saati         : 20:00

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,032 saniyede yüklendi.