En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sultan 12. Bölüm Tekrarı ile Perşembe Kanal D’de

Dizi Resimleri, Fragmanlar 5 Eylül, 09:55'de eklendi

Sultan’la Şeyhmus eski defterleri açıyor

 

Kanal D’nin başrollerini; Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Seray Gözler ve Orhan Güner’in paylaştıkları sevilen dizisi “Sultan”ın en son yayınlanan bölümüm bu akşam yeniden ekrana geliyor.. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Sultan çaresiz kalıyor ve geceyi Şeyhmus’la birlikte ninenin evinde geçiriyor. O gece eski defterler de açılıyor.

 

Sultan çaresiz kalır ve geceyi Şeyhmus’la birlikte ninenin evinde geçirir. O gece eski defterler açılır. Alacağı, borcu bir tek aşktır. Faik, Kendirler’e onca yaptığından sonra bir de eve talip olur. Şeyhmus’la karşı karşıya gelir. Bu bir yenilgi bile olsa, Faik için intikamı bitmemiştir. Şeyhmus’u yeni bir sürpriz beklemektedir. Sultan ise evi kurtarmak için son çare olarak bir de babası Aziz’e gider. Aziz para verecektir ama bir şartla!

Bu sırada François ile Sultan’ın aralarında başlayan ilişki birlikte pikniğe gitmeye kadar ilerler. Bu durum Şeyhmus’un gözünden kaçmaz. Şeyhmus için tek eksik, Sultan’ın Faik’le ortaklığı bitirip, boşanmamalarıdır. Sonunda Kendirler’in evine müşteri bulunur. Ev satılacaktır, yeni ev bakılır. Derken kapı çalar…

Şeyhmus işine engel olanların peşine düşer. Bu takipte “dolandırıldım” diyen Bilal’in çokta hayal dünyasında olmadığını, Sabri’yi takip ederken yolları kesiştiğinde anlar. Yüzleşme vaktidir. Sultan ile Şeyhmus’un boşanmalarını istemeyen Nine, Sultan’ı geçmişle yüzleştirirken, Şeyhmus belki de bu hayatta sona gelmiştir.

YAYIN TARİHİ :06 EYLÜL PERŞEMBE/ 2012
YAYIN SAATİ  :23.15 

 

Sultan 12. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v-tsGYKax7A[/youtube]

Sultan 12. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da56 sorgu var. 0,798 saniyede yüklendi.