En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Sultan Süleyman sağlığına kavuşacak mı?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 9 Nisan, 21:25'de eklendi

Senaryosunu bugün kaybettiğimiz  Meral Okay’ın yaptığı Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta  hüzün var. Sultan Süleyman ölüm döşeğinde.

Sultan Süleyman sağlığına kavuşacak mı? Hürrem sevdalısı olduğu adam yataklara düşünce ne yapacak? Mahidevran’ın kirli planları başarıya ulaşacak mı? Valide Sultan  ve Hürrem bir kez daha mı karşı karşıya gelecek? Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümü Çarşamba 20.00’de Star’da.

Sultan Süleyman ağır bir kriz geçirir. Hekimler onun sağlığı hakkında umut vermezler. Süleyman’ın hastalığı herkesi korkutur. Özellikle Hürrem bu gerçeği kabul etmekte zorlanır. Hürrem, Sultan Süleyman olmadan bir hayat sürdürmenin anlamsız olduğuna karar verir. Haremdeki bütün ilişkiler zorlu bir sınavdan geçer.

İbrahim ve Hatice tekkenin adamları tarafından pusuya düşürülür. İbrahim ailesini kurtarmak için zorlu bir çatışmaya girişir. Hatice adamların eline düşer. İbrahim Hatice’yi kurtarmak için zorlu bir kararın eşiğinde kalır.

Bali Bey ve Ay Bige’nin yolları Osmanlı’ya ait gemilerce kesilir. İkili bir anda kendilerini yeniden Topkapı’da bulurlar. Lakin bu sefer ikisi için de hayırlı sonuçlanmayacaktır…

Mahidevran, Sultan Süleyman’ın hastalığının ilerlemesi üzerine hazırlıklara başlar. Şehzade Mustafa’yı taht hazırlıklarına başlaması için yüreklendirir. Mahidevran şehzadesinin konumunu sağlama almak ister. Hürrem’in çocuklarının akıbeti gündeme gelir. Valide Sultan ise gidişattan huzursuz olur. Durumların daha kötüye gitmesine engel olmak için sert tedbirler alır. Valide’nin çabaları ise Hürrem’i daha fazla rahatsız eder…

Muhteşem Yüzyıl 55. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_WDsrXotOMI&ob=av3e[/youtube]

Muhteşem Yüzyıl 55. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,687 saniyede yüklendi.