En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Survivor 2016 Günlüğü- Tv8 (1. hafta Neler Oldu?)

Diziler, Survivor, Tv8 Dizileri 13 Şubat, 01:25'de eklendi

Survivor 2016’ın 3. Bölümünde Neler oldu?

Survivor 2016 ilk Bireysel Dokunulmazlık hakkını Kim Aldı?

3. bölümü dokunulmazlık oyunu ile başladı. Gönüllüler ve ünlüler takımından bayan yarışmacılar Alp Kırşan‘ın komutunda bireysel dokunulmazlık için bir araya geldiler.

Kızlarda Dokunulmaz olan isim Damla Can oldu

Oldukça dikkat gerektiren 4 aşamalı etap oyunu için  büyük mücadeleler verildi. Oyunun son etabında son ikiye kalan isimler Gönüllüler takımından Gizem Kerimoğlu ve Damla Can oldu. Gizem ve Damla mermer kırma oyunu oynayarak 2 haftalık  bireysel dokunulmazlık için  mücadele verdiler. Oyun sonunda kazanan isim ise Damla Can oldu.Kızlarda Dokunulmaz olan isim Damla Can oldu TVPlayer 2016-02-09 21-10-59-118

İbrahim Yattara Fena Düştü

Kızlar takımından sonra erkekler takımı bu sefer dokunulmazlık için mücadele ettiler. Erkekler arasında yapılan mücadelede; özellikle İbrahim Yattara‘nın köprüğü kullanırken düşmesi komik görüntülerin oluşmasına neden oldu. İbrahim Yattara'nın köprüğü kullanırken düşmesi komik görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Erkeklerde Dokunulmaz Yarışını İbrahim Giydirir Kazanadı

Son etaba Kalan dört kişi Serkay Tütüncü, Avatar AtakanSerkan Ercan ve İbrahim Giydirir oldu. Denge oyunda kaybeden isimler Atakan ve Serkay olunca doğrudan finale çıkan isimlerde İbrahim ve Serkan oldular.  Büyük mücadele sonunda dokunulmazlığı elde eden yarışmacı yine gönüllüler takımından İbrahim Giydirir  oldu.Erkeklerde Dokunulmaz Yarışını İbrahim Giydirir Kazanadı TVPlayer 2016-02-09 21-26-17-718

Böylece bu hafta 2 hafta süreyle dokunulmaz olan iki isim de gönüllüler takımından Damla Can veİbrahim Giydirir oldular.

Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu Strateji mi Yapıyor?

Oyun sonrasında gönüllüler Adası’nda Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu,  diğer yarışmacılardan ayrı durdukları için Nihal Candan tarafından eleştirildiler.  Semih Öztürk ise verdiği özel röportajdaSurvivor‘a geldikten sonraki zaman diliminde düşüncelerinin değiştiğini ve grup olarak takılmak istemediğini belirtti. Nihal’in arkadaşı Semih’i uyararak konseyde ilk yazılabilecek kişinin kendisi olabileceğini belirtmesi Semih’ korkutmadı.

Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu Strateji mi Yapıyor? TVPlayer 2016-02-09 21-32-30-800Belki de bunu istediğini vurgulayan  Semih kendi oy potansiyeline güvendiğini belirtti. Semih ÖztürkÜtopya izleyicilerinin kendisini destekleyeceğini düşünüyor. Ayrıca zamanla kendini diğer arkadaşlarından ayırarak kendine bir  üs yapmayı şimdiden aklına koymuş durumda. Bakalım Semih söylediklerini önümüzdeki günlerde gerçekleştirip tek başına bir güç oluşturabilecek mi?Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu Strateji mi Yapıyor? TVPlayer 2016-02-09 21-32-00-851

Eda Tuğba’yı, Tuğba Eda’yı Sevmiyor

Ünlüler adasında ise Eda Akkaya, Tuğba Özay‘ın bakışlarından rahatsız olduğunu; onun maske taktığına inandığını söyledi. Aynı şekilde Tuğba Özay da Eda Akkaya ile ilgili bakışından  ve davranışlarından rahatsız olduğunu özel röportajda belirtti.

Eda Tuğba'yı, Tuğba Eda'yı Sevmiyor TVPlayer 2016-02-09 21-35-52-886

Eda Tuğba'yı, Tuğba Eda'yı Sevmiyor TVPlayer 2016-02-09 21-36-19-734

Yılmaz Morgül Lider mi Olmak istiyor?

Yılmaz Morgül ise yine Özlü sözlerini söylemeye devam etti. “Bu takımın Lider yok. Bu takımın ruhu var. Takımda hiç kimse ben liderim dememelidir” dedi. Öte yandan milli atlet Nagihan Karadere, daha farklı düşünüyordu. Yılmaz Morgül‘ün Lider olmak istediğini ama diğerlerin buna izin vermediğini söyledi. Sadece eğlenceli kişiliğinden ve yaşından ötürü kendisine saygı duyulduğunu ama Morgül’ün beklediği liderliği kendisine vermeyeceklerini ifade etti.

Yılmaz Morgül Lider mi Olmak istiyor? TVPlayer 2016-02-09 21-40-44-663

Nagihan Karadere 2016-02-09 21-43-15-681

Gönüllüler Adasında taraflar Belli Olmaya Başladı

Gönüllüler ise bu sırada Hindistan cevizi ile’ta tanıştılar.  Hindistan cevizinin tadını  bozulmuş keçi peynirine benzeten Zafer Mete diğer arkadaşlarını güldürmeyi başardı. Öte yandan diğer yarışmacılar Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu‘na karşı  bilenmeye başladılar. Hatta Zafer Mete‘in konsey günü  gelip çatır çatır onları yazacağını belirtmesi tarafların yavaş yavaş belirmesine neden oldu.Gönüllüler 2 Gruba mı Bölündü? TVPlayer 2016-02-09 21-52-14-841

Yılmaz Morgül’ün Maskesi mi var?

Öteki tarafta Ünlüler Adası’nda Yılmaz Morgül hiç kimseyi yazamayacağını ve herkesi çok sevdiğini söyleyerek adanın iyimser Melek’i konumundaydı. Eda Akkaya  bunu stratejik bularakadada herkesin maske taktığını ve şu anda sadece herkesin huzurlu yarışmacıyı oynadığını iddia etti.

Yılmaz Morgül'ün Maskesi mi var? TVPlayer 2016-02-09 21-49-25-718

“Çiziğime Çizik Atanı Çizerim”

Gönüllüler takımında ise bir çizik muhabbeti başladı. Serkay Tütüncü‘nün bir tahtanın üzerini Takvim olarak kullandığını; ama çiziklerinin üzerine gereksiz bir şekilde çizik atılmasının kendisini gerdiğini belirtti. Gizem ve Semih’ten şüphelenen Serkay Tütüncü , gözdağı vererek Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu‘na üstü kapalı göndermede bulundu.Serkay Tütüncü TVPlayer 2016-02-09 21-52-59-548

Eda Akkaya Ünlüler Adasının Sorunlusu Oldu

Bu arada Yılmaz Morgül ve Eda Akkaya arasında gerginlik bugün de devam etti. Hiç kimse hakkında dedikodu yapmadığını belirten Yılmaz Morgül kendisi ile ilgili dedikodu yapıldığını iddia etti ve üstü kapalı olarak Eda Akkaya‘yı eleştirdi. Tuğba Özay ise Eda Akkaya‘nın bu şekilde devam etmesi durumunda potaya çıkabileceğini iddia etti.  Yunus Günçe konuyla ilgili olarak arkadaşı Eda Akkaya‘yı uyarma gereği duydu.

Eda Akkaya Ünlüler Adasının Sorunlusu Oldu TVPlayer 2016-02-09 21-55-21-556

Yılmaz Morgül: “Hiç Kimse Benim Çıkmaz Sokağım Değil”

Yılmaz Morgül ise Eda Akkaya ile ilgili olarak özlü sözler söyledi.

“Hiç kimsenin mecburi istikameti değilim. Hiç kimse de benim çıkmaz sokağım değil. Benim sokağımda Belli, istikametinde belli. Ben buraya yarışmak için geldim. Kumda Oynamaya gelmedim. Kumda oynamaya gelenler gitsinler kumda oynasınlar. Hatta Kum falı baksınlar. Baksınlar bakalım kendilerinin Survivor’daki sonu ne olacak?”

Yılmaz Morgül: "Hiç Kimse Benim Çıkmaz Sokağım Değil" TVPlayer 2016-02-09 21-43-27-024

Gönüllülerin Neşe Kaynağı Nihal Candan

Akşam olunca gönüllüler Adası’nda plajda oturan yarışmacılar Nihal Candan‘dan dans etmesini isteyerek onun eşliğinde eğlendiler. Nihal Candan, arkadaşları arasında adanın neşe kaynağı konumundaydı.

Gönüllüler Neşe Kaynağı Nihal Candan TVPlayer 2016-02-09 22-03-04-803

Ünlülerin İse Neşe Kaynağı Yılmaz Morgül

Ünlüler Adası’nda ise Yılmaz Morgül direktifinde şarkılar söyleniyordu. Sezen Aksu‘nun  Beni Yak Kendini Yak şarkısı eşliğinde akşam yemeklerini yiyen ünlüler  bir yandan karınlarını doyururdular; bir yandan da ruhlarını .

TVPlayer 2016-02-09 22-03-27-643Nihal Candan Yine Çocuk Gibi Ağladı

Nihal Candan arkadaşlarının arasında uyumaya çalışırken içtiği suyu dökünce Zafer Mete‘nin tepkisiyle karşılaştı.  Nihal çocuk gibi ağlamaya başlayınca diğer arkadaşları  Zafer’e Nihal’i ağlattığı için tepki  gösterdi.  Nihal’in gönlünü alarak onu tekrardan yanlarına alıp olayı tatlıya bağlamaya çalıştılar.

Nihal Candan Yine Çocuk Gibi Ağladı TVPlayer 2016-02-09 22-05-31-318

Eda Akkaya: “Dostluk Mantar yemeyi Gibidir”

Ünlüler Adası’nda ise Eda Akkaya yorumlarına devam etti. “Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli yada Zehirsiz olduğunu ancak yedikten sonra anlarsın.” Bu sözü Yılmaz Morgül ile olan gerginliğ için söyleyen Akkaya Survivor’daki dostluklara güvenmediğini belirtti. Eda Akkaya herkesin ipleri Yılmaz Morgül‘ün eline verdiğini ve bundan yakın zamanda pişmanlık duyacaklarını belirtti.Eda Akkaya: "Dostluk Mantar yemeyi Gibidir" TVPlayer 2016-02-09 22-10-28-080

Gizem Kerimoğlu İkili mi Oynuyor?

Gönüllüler adasında ise yarışmacılar Gizem Kerimoğlu‘ndan şikayetçi oldu. Semih’i arkasına alıp ikili oynadığını düşünen Zafer Mete, Serkay Tütüncü ve Efecan Dianzenza konuyla ilgili olarak kendi aralarında tartıştılar. Durumu konseye taşımayı düşünen yarışmacılar açık ve net olarak Gizem Kerimoğlu‘nu yazacaklarını belirtiler.  Gizem Kerimoğlu ise konuyla ilgili olarak “Kimse benim hakkımda arkamdan konuşamaz. Ben kimseyle önce samimi olup, ardından arkasından konuşmadım.” diyerek arkadaşlarının kendilerini sattığını düşündü ve suçlamaları kabul etmedi.Gizem Kerimoğlu İkili mi Oynuyor TVPlayer 2016-02-09 22-17-51-417

Semih’le düşündükleri gibi yakın olmadıklarını ve sadece oyunlardan bahsettiklerini söyleyen Gizem, onlara karşı ittifak kurmadığını; arkadaşlarının durumu yanlış anladığını vurguladı.  İlk başlarda Semih’e ön yargıyla yaklaştığını kabul eden Gizem Kerimoğlu;  zamanla Onu tanıdığını ve ona şans vermek istediğini söyledi.Gizem Kerimoğlu İkili mi Oynuyor TVPlayer 2016-02-09 22-19-07-927

Serkay ise Gizem’i İlk başlarda çok sevdiğini ve iyi bir yarışmacı olarak yan yana savaşa gidebileceğini belirtti. Ancak Kendisinin rakibi olması halinde işlerin değişeceğini; çünkü  rakibimi tanımayacağını ifade etti.

Oyun Öncesi Yılmaz Morgül ve Nihal Candan’ın Tatlı Atışması

nihal-candan-yılmaz-morgül
Ödül oyununda tekrar bir araya gelen gönüllüler ve ünlüler bir parkur oyunu ile karşı karşıya kaldılar. Acun Ilıcalı ile sohbet ederken ilginç bir olay yaşandı.  Acun Ilıcalı‘nın Yılmaz Morgül‘ün  ve arkadaşlarının olduğundan daha fazla mutlu görünmesinin nedenini sordu. Morgül ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

“Çünkü onlara Mutluluk veren Yılmaz Morgül var. Dün gece onlara en sevdikleri şarkıları söyledim. Hepsini bugüne motive etmeye çalıştım. Sevdikleri şarkıları,Annelerinin babalarının sevdikleri o güzel şarkıları söyledim. Nostalji rüzgarı estirdim. Bu yüzden mutlu uyandık ve o şekilde geldik.”

Bu sırada gönüllüler takımından Nihal Candan lafa girerek “Biz hep pop söylüyoruz. güncel şarkılar” diyerek gülmeye başladı.  Ti’ye alındığını düşünen Yılmaz Morgül ise  çok ters bir şekilde Nihal’e bakarak tepkisini gösterdi. Araya giren Acun Ilıcalı sözleriyle durumu yumuşatmaya çalışarak oyunu başlattı.

Yılmaz Morgül ve Nihal Candan’ın Atışması İçin Tıklayın

Yunus Günçe ve Nagihan Karadere Arasında Kavga Çıktı

Olta takımı için yarışan iki takım büyük bir mücadelenin içinde yer aldılar. Oyun sırasında özellikle ünlüler çok başarılı bir performans ortaya koyarken 8-4 lük sonuç sırasında bir tartışma yaşandı.  Yunus Günçe ve Nagihan Karadere  arasında yaşanan bu gerginlik takımın bir an için motivasyonunu bozdu. Sakat bir şekilde yarışan Yunus’un oynamasına sinirlenen Nagehan “öyle bir lüksümüz Yok” diyerek arkadaşına tepki gösterdi. Hem Yunus’un hem de diğer arkadaşlarının tepkisine neden olan bu durum gönüllüler  karşısında gerçekleştiği için herkes oyundan bir an için koptu. İkili arasında bir süre daha sesler yükseldi.Yunus Günçe ve Nagihan Karadere Arasında Kavga Çıktı TVPlayer 2016-02-09 22-54-06-710

Gönüllüler Geride Oldukları İçin kavga Sonrası Umuda Kapıldılar

Geride olan gönüllüler ise bir an için umuda kapılıp bundan faydalanmak istediler. “onlar dağıldı. Hadi gönüllüler” sözleri arasında 8-4 lük durumu lehine çevirmek istediler ve  yarışa kaldıkları yerden devam ettiler.Gönüllüler Geride Oldukları İçin kavga Sonrası Umuda Kapıldılar TVPlayer 2016-02-09 22-56-30-034

Kazanan Kavgaya Rağmen 4. Kez Ünlüler Oldu

Bu motivasyon sonucuna rağmen kazanan takım ünlüler oldu. 4. kez gönüllere karşı oyun kazanan ünlüler kısa sürede gerginliklerini üzerinden atarak  “Hadi canım yandan yandan” şarkısı eşliğindeYunus Günçe‘yi de ortalarına alarak dans etmeye başladılar. Dördüncü kez oyunu kazanan Yılmaz Morgül oyunda annesi için oyun kazandığını belirterek mutluluk gözyaşı döktü. (Morgül, Semih Öztürk’e karşı yeniden oyun kazandı)Kazanan Kavgaya Rağmen 4. Kez Ünlüler Oldu TVPlayer 2016-02-09 23-04-35-121

Efecan Dianzenza Ünlülere Tepki Gösterdi

Gönüllüler takımından Efecan Dianzenza  oyun sonrasında bu şekilde dans etmelerinin doğru olmadığını vurgularken oldukça sinirlendi. “Biz oyunu kazanırsak bu denli şeyler yapmayalım.insanlar üzülürken bu şekilde sevinmeyelim” diyerek Ünlülerin yaptıklarını hoş görmedi.

Efecan Dianzenza Ünlülere Tepki Gösterdi TVPlayer 2016-02-09 23-05-28-782

Semih Öztürk “Bizim Adada Balık Tutabilecek Kapasitede Adam Yok”

Efecan ve Serkay bu oyunu kazanmak istediklerini ve balık hayali kurduklarını anlatırken  Semih verdiği röportajda adada balık tutacak kapasitede yarışmacı olduğuna inanmadığını vurgulayarak değişik bir bakış açısı getirdi. Bu yüzden oyunu kaybettikleri için fazla üzülmediğini belirtti.

Semih Öztürk "Bizim Adada Balık Tutabilecek Kapasitede Adam Yok" TVPlayer 2016-02-09 23-40-07-232

Semih Öztürk ve Serkay Tütüncü Kavgası Çıktı

Sonrasında Semih ve Serkay arasında tartışma yaşandı.  Serkay’ın Semih’e daha önceki bir tartışmalarında artistlik yapma mevzusunu tekrardan gündeme getirmesi ikisi arasında seslerinin yükselmesine neden oldu. Serkay Semih’e karşı önyargılı yaklaştığını kabul etti ama kendisi önyargılarla yaşadığını belirtti. Serkay, Semih’in Yılmaz Morgül‘e 2 kez yenilip akabinde kendisini eleştirmesini hoş görmediğini ifade ederken  Semih de altta kalmayarak Serkay’ın restini gördü. Oda Serkay’ın yaptığı gibi kendisine Gözdağı verdi. Şayet kendisi Yılmaz Morgül’‘e karşı yenilirse kendisini Karayib korsanlarına benzeyeceğini söyledi .

TVPlayer 2016-02-09 23-35-39-292

TVPlayer 2016-02-09 23-35-34-681SMS Sonucu Ünlüler Takımına Giren İsin Seda Tetik Oldu

Konseyde ise halkın oylaması sonucunda 4 yarışmacıdan Seda Tetik en fazla oyu alarak ünlüler takımı da dahil olan yeni yarışmacı oldu. Kalan 3 yarışmacıdan biri daha önümüzdeki hafta Survivor yarışmacısı olarak katılacak. Bakalım bu hangi yarışmacı olacak ve hangi takıma girecek?

Survivor 2016’nin 2. Bölümünde Neler Oldu?

Yılmaz Morgül neden Gerildi?

Yılmaz Morgül GerildiSurvivor‘ın 2.bölümü Ünlüler Adası’nda gergin bir şekilde başladı. Akşam saatlerinde kendi aralarında akşam yemeği yapılmaması için karar alan 7 kişi Yılmaz Morgül‘ün kızdırdı. Aç kadlığına değil demokratik bir şekilde bir arada karar alınmamasına kızan Yılmaz Morgül arkadaşlarına karşı çıktı. Herkesin bir aradayken karar alınmasını rica eden Yılmaz Morgül akabinde çıkan tartışmada sonunda Sitemkar bir şekilde ayrılarak şunları söyledi.

20 senelik sanat hayatımda dürüstlüğün ile, sanatımla, Efendi’ligim ile var oldum. O kadar

diyerek ortamdan uzaklaştı.

Gönüllüler Yine Uyuyamadı

Gönüllüler takımında ise Yağmurlu Bir Gecede yarışmacıları sıkıntılar bekliyordu. Barajkaları henüz tamamlanmadığı için yağmurdan dolayı uyuyamayan  yarışmacılar isyan etti.Gönüllüler Yine Uyuyamadı TVPlayer 2016-02-08 21-01-41-055

 

Nagehan, Eda’dan Şikayetçi

Nagihan  Ünlüler Adası’nda Eda dan şikayetçiydi. Sürekli Polemik çıkarttığından ve arkadan konuşmasın da şikayet eden Nagihan’ın tutumu önümüzdeki günlerde iki yarışmacı arasında sıkıntıların ortaya çıkacağının habercisi oldu.

Nagihan Karadere, TVPlayer 2016-02-08 21-04-36-674

Yılmaz Morgül Alzheimer Olan Annesini Anınca Duygusal Anlar Yaşadı

Yılmaz Morgül annesi Fatma Morgül‘den bahsederken gözyaşlarını tutamadı. Annesinin kendisine ve 6 kardeşine bakabilmek için ayakkabı fabrikasında ayakkabılara solüsyon yapıştırdığını ifade edenYılmaz Morgül ;Bu sebepten ötürü emekli olduğu kırk yılın sonunda annesine de Alzheimer hastalığı baş gösterdiğini ve şu anda bundan ötürü hasta olduğunu vurguladı.  Bu hastalığa rağmen annesinin İsyan etmediğini; ekmek parası olduğu için isyan etmeye hakkı olmadığını söylediğini vurguladı.  Annesinin hasta olsa bile bunu kutsal saydığını gözyaşları içinde anlattı.Yılmaz Morgül TVPlayer 2016-02-08 22-45-11-389

Semih Öztürk Stratejilere Erken Başladı

Gönüllüler Adası’ndan Semih Öztürk ise Ütopya’da olduğu gibi yine stratejik planlarına başladı. Yarışmacılardan Gizem Kerimoğlu ile anlaşan Semih Öztürk yakın zamanda grubunun bazı elemanlarının bir araya gelerek uzlaşması gerektiğini vurguladı. Bunun içinde en beş kişiye ihtiyacı olduğunu vurgulayan Semih Öztürk, anlaşılan o ki Ütopya‘da gerçekleştirdiği beyin ameliyatı operasyonlarına Survivor’da daha erken  bir şekilde başlamış oldu.Semih öztürk ve Gizem Kerimoğlu TVPlayer 2016-02-08 21-11-18-249

Migros Markalı Ürünler Kazanan Takımın Olacak

Sonrasında ödül oyunu için bir araya gelen Gönüllüler ve Ğnlüler takımı Migros markalı ayçiçek yağ, un ve pirinç için kıyasıya mücadeleye başladılar. Yeniden bir parkur oyunu için bir araya giren yarışmacılar oyunun sonunda topu fileye sokma çalıştılar. Migros Markalı Ürünler Kazanan Takımın Olacak TVPlayer 2016-02-08 21-18-43-338

Yılmaz Morgül – Semih Öztürk’e Karşı

Oyun sırasında en heyecanlı karşılaşma Yılmaz Morgül ve Semih Öztürk arasında gerçekleşti. Yarışı önde götüren Semih Öztürk  topları atmaya başladığında Yılmaz Morgül çok geriden geliyordu. Ne var ki birinci topu Atmayı başaran ancak ikinci topu atamayan Semih, Yılmaz Morgül‘ün topu atmaya yetişmesi ve ikisini ardı ardına attıktan sonra oyunu kazanması ile şaşkınlık yaşadı

Yılmaz Morgül - Semih Öztürk'e Karşı TVPlayer 2016-02-08 21-31-57-714

Yılmaz Morgül - Semih Öztürk'e Karşı TVPlayer 2016-02-08 21-33-15-376

Eda Akkaya Kaybedince Hırsından Ağladı

Ünlüler takımından Eda Akkaya ise Gönüllülerden Gizem Kerimoğlu‘na yenilince gözyaşlarını tutamadı ve hırsından ağlamaya başladı. Yarışmacı arkadaşları Eda’yı teselli ederek onu sakinleştirmek isteyince Nagihan Karadere, ile aralarında kısa süreli bir tartıma yaşandı.TVPlayer 2016-02-08 21-42-51-289

Ütopya Yarışmacıları İlk Kez Karşılaştı ve Kazanan Semih OlduTVPlayer 2016-02-08 21-48-59-227 İlginç karşılaşmalardan bir tanesi de Ütopya yarışmasında rakip olan Semih Öztürk ve Serkan Ercan‘ın bu oyunda ilk kez karşı karşıya gelmeleri oldu. Oldukça hızlı bir şekilde  hareket eden yarışmacılardan Semih Öztürk oyunu önde götürdü Ve Kazanan taraf oldu.

TVPlayer 2016-02-08 21-50-13-850

Nihal Candan’dan Sürpriz Oyun Galibiyeti

İlk oyunda Nagihan Karadere‘ye karşı oyununu kaybeden Nihal Candan, Tuğba Özay‘a karşı sürpriz bir şekilde hamle yaparak oyunu kazanan isim oldu. Bu oyun Nihal Candan’ın Survivor’da ki ilk kazandığı oyundu.Nihal Candan'dan Sürpriz Oyun Galibiyeti TVPlayer 2016-02-08 21-52-25-783

Kazanan Taraf 3. Kez Ünlüler Oldu

Oyunu 9-9 berabere getiren Gönüllüler ve Ünlüler;  bayrak yarışı ile sonuca ilerlediler. Final oyununda Gönüllülerden Efecan ve Damla yarışırken, Ünlülerden Avatar Atakan ve Nagihan Karadere  yarıştı. Oyunu kazanan ise ünlüler takımı oldu. Efecan bayrak yarışının sonunda biraz daha  geride kalınca takımda 3. kez kaybetmiş oldu.Kazanan Taraf 3. Kez Ünlüler Oldu TVPlayer 2016-02-08 22-18-11-106

Yılmaz Morgül’den Özlü Söz

Sevinçlerini “Hadi gülüm yandan yandan” şarkısı ile kutlayalım ünlüler, gönüllülere karşı üçüncü kez kazanmış oldular. Oyunun sonunda Yılmaz Morgül’ün söylemiş olduğu söz özellikle Acun Ilıcalı‘nın gülmesine neden oldu.  Varolmanın dayanılmaz mücadelesi Survivor’da formüldür. Atomu parçalayan Einstein değil Morgül’dür.

Yılmaz Morgül'den Özlü Söz TVPlayer 2016-02-08 22-22-33-754

Nihal Candan ve Avatar Atakan Atıştı

Oyunun sonunda karşılıklı olarak ünlüler ve gönüllüler arasında söz dalaşı gerçekleşti. Avatar Atakan  ve Nihal Candan arasında söz düellosu kısa bir süre devam etti. Sonrasında göz yaşlarına hakim olmayan Nihal Candan 3. kez kaybettikleri için ağlamaya başladı.

Nihal Candan ve Avatar Atakan Atıştı TVPlayer 2016-02-08 22-28-18-725

Nihal Candan ve Avatar Atakan Atıştı TVPlayer 2016-02-08 22-22-17-626

Arkadaşlarından Nihal’e Ağlama Uyarısı

Ada dönüşü gönüllüler takımındaki arkadaşları Nihal’i rakip takımın karşısında ağlamaması gerektiğini vurgularken ona ricada bulundular. Ancak Nihal Candan bunun bir refleks olduğunu söyleyerek engel olamayacağını söyledi. Söz dalaşı sırasında Nihal’in ağlamasının zayıflık göstergesi olarak gören İbrahim Giydirir konuyla ilgili fikrini söyleyince Nihal buna tepki gösterdi.TVPlayer 2016-02-08 22-38-28-664

Kazandıkları Yiyecekleri Güle Oynaya Karşıladılar

Ünlüler takımı kazandıkları ürünleri adaya geldiklerinde çocuklar gibi sevinçli bir şekilde karşılama töreni yaptılar. Kendilerine ekmek pişiren ünlüler keyifli bir şekilde günlerini geçirme şansı elde ettiler.

Ünlüler Kazandıkları Yiyecekleri Güle Oynaya Karşıladılar TVPlayer 2016-02-08 22-32-31-589

Survivor'da Pişi TVPlayer 2016-02-08 22-45-34-991

Yattara’dan Yılmaz Morgül’e Afrika Usulü Fırçalama Dersi

Ünlüler Adası’nda Eğlenceli dakikalar devam ederken yemek sonrasında İbrahim Yattara, Yılmaz Morgül e Afrika usulü diş fırçalamayı öğretti. Bu görüntüler Ünlüler Adası’nda ki diğer arkadaşlarının eğlenmelerine ve gülmelerine neden oldu.Yattara'dan Yılmaz Morgül'e Afrika Usulü Fırçalama Dersi TVPlayer 2016-02-08 22-47-26-925

Ünlüler Semih Öztürk’e Takmış Durumda

Ünlüler takımı Daha sonra bir araya gelip sohbet ettiklerinde programının tanıtımı fragmanlarındaSemih Öztürk ün söylemiş olduğu “Beyin ameliyatı” sloganına değinerek onu eleştirdiler. Beyin ameliyatını kendilerinin yaptığını ve gönüllüler takımının bir türlü ameliyata başlayamadığını vurgulayan Ünlüler, Semih Öztürk’ü tiye aldılar.

Ünlüler Semih Öztürk'e Takmış Durumda TVPlayer 2016-02-08 22-49-25-734

Eda Akkaya Ünlüler Adasında İstenmeyen Kişi Oldu

Eda Akkaya Ünlüler Adasında İstenmeyen Kişi Oldu TVPlayer 2016-02-08 22-52-24-509

Yılmaz Morgül, Eda Akkaya ile kısa süreli bir tartışma yaşadı. Eda, Yılmaz Morgül‘den özür dilemek istediğinde kabul görmedi ve kendisi ile  görüşmek istemediğini söyledi. Eda  söylemiş olduğu sözlerden ötürü yanlış anlaşıldığını vurgulamak isterken küstükolmasını istemediğini vurguladı. Ama Yılmaz MorgülEda Akkaya‘nın konuşma ve barışma teklifini kabul etmedi. Eda bu sırada diğer birçok yarışmacıyla da sıkıntılı durumlar yaşamış bir çok kişi  ile iyi frekans yakalayamamış, iletişim sorunu çeker olmuştu.Eda Akkaya Ünlüler Adasında İstenmeyen Kişi Oldu TVPlayer 2016-02-08 22-52-33-776

Gönüllülerin Baraka Sıkıntısı

Gönüllüler takımında ise bütün yarışmacılar barakalarını inşa etmek için bütün güçleriyle çalıştılar. Bir an önce barakalarının kullanmak için bitirmeleri gerektiğini farkında olan gönüllü yarışmacılar 2 gecedir yaşamış oldukları sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulmak istediler.Gönüllülerin Baraka Sıkıntısı TVPlayer 2016-02-08 22-57-24-353

Gizem Kerimoğlu Güçlünün mü Yanında?

Efecan Dianzenza, Zafer Mete ve Serkay Tütüncü; yarışmacılardan Gizem Kerimoğlu‘nun güçlünün yanında durma çabasını anlamadıklarını ve adada kalabilmek için oynadığını konuştular. Semih’in oyun kazanmasından sonra kendilerinden uzaklaşıp ona yaklaşmasını onlar açısından etik bulunmadı.

Survivor 2016’nın 1. Bölümünde Neler Oldu

Survivor 2016 Heyecanı Başladı

Programın başında tüm yarışmacılar özel araçlarla Konvoy halinde Havalimanı’na getirildi. Uçakla Dominik Cumhuriyeti’ne gelen yarışmacılar Domingo’ya ulaştılar. Ünlüler ve Gönüllüler olarak ikiye ayrılan yarışmacılar sonrasında özel uçaklarla bulundukları sahile yavaş yavaş getirilmeye başladılar.

Efecan ve Semih Arasında İlk Gerilim

Gönüllüler özel bir araçla gittikleri sırada yarışmacılardan Efecan talihsiz bir kaza geçirdi aracın tutunma demirlerini kopardı.  Efecan az daha Arabadan aşağıya düşüyordu. Ardından yarışmacılar arasında ufak bir gerilim yaşandı.Efecan‘ın düşme anında Semih Öztürk‘ün gülmesiEfecan‘ın sinirlendirdi. İkili arasında kısa süreli bir gerilim yaşandı. Efecan’ın Semih’e “Kötü insanları sevmem.Onları indiririm” demesi ikili arasında adada Zor bir hayatın yaşanacağının işareti gibiydi. Ikili arasında yaşanan tartışmayı arkadaşlarım müdahale ederek sonlandırdı.

Efecan ve Semih Arasında İlk Gerilim

Ünlüler Korsan Gemisi ile Adalarına Geldiler

Hemen ardından Ünlüler takımı korsan gemisi ile bulundukları adaya geldiler gönüllülerde yine mevcut kamyonetle adalarına geldiler. TV8 patronu, Survivor‘ın sunucusu olan Acun Ilıcalı‘dan dev tekerlekli aracıyla  gösterişli bir şekilde adaya yanaştı ve yarışmacılar ile sohbet etti.

Yılmaz Morgül Doğuştan Mücadeleci

Yılmaz Morgül Doğuştan MücadeleciAdaya ilk önce gelen takım ünlüler takımı oldu.  Yılmaz Morgül özel açıklamalarda bulundu. “Eğer Survivor mücadele yarışması ise ben doğuştan mücadeleyiciyim. Çünkü ben Prematüre doğdum.”diyerek yarışmada ne kadar iddialı olduğunu ilginç sözlerle anlattı.

Acun Ilıcalı ise yarışmacıları söz verdikten sonraki aşamada bundan önceki son 10 yılın en zor Survivor’ın omları beklediğini anlattı ve kuralların her zamankinden daha da sert olacağını ifade etti; sonrasında oyunlara geçildi.

Takım Oyununun Ödülü Baraka

Takım Oyunun Ödül BarakaOyunu kazanan takım zemini olan bir barınağın sahibi olacaktı. Yarışmacılarının oynadığı oyun ise bir parkur oyunuydu ve beşerli takım halinde oynanması gerekiyordu. Oyun bireysel performansa değil takım performansı göreönem teşkil ediyordu. Büyük bir mücadelenin sonucunda ünlüler takımı yarışmayı kazanarak kendi adalarına barakayı getirmeyi başarmışlardı.

Yılmaz Morgül Fena Düştü

7-4 lük sonuç doğrultusunda sevinen taraf ünlüler oldu. Oyun sırasında onlara destek olmak için Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı Bank’ın üzerinde durdukları sırada ters bir hareket yaparak, aynı anda düştüler. Neyse ki önemli bir şey olmadı Ama oldukça komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Yılmaz Morgül Fena Düştü

Ünlüler oyunu kazandıkları için adalarına geldiklerinde barakalarını kurulmuş  olarak gördüler. Yerleştikten sonra adayı incelemeye başlayan yarışmacılar oldukça etkilendiler. Yılmaz Morgül konu ile ilgili olarak “dünyanın her yerinde konserler verdim. Ancak böyle güzellikte bir yer ile ilk kez karşılaşıyorum” dedi. Görüşmeyi kazandıkları içinde oldukça motive görünüyorlardı.

Gönüllüler İlk Oyunu KaybettiIlk oyunu kaybeden gönüllüler takımı ise biraz buruk bir şekilde Ada keşfine başladılar. Onlar elimdeki malzemelerle kendi barakalarını kendileri yapacaklardı.

Serkan 2 Ayda Fena Şişmiş

Semih ÖZtürk: "Serkan 2 Ayda Fena Şişmiş"Ütopya yarışmasında birlikte yarıştıkları Serkan Ercan ile ilgili özel açıklamalarda bulunan Semih Öztürk, Serkan’ın iki ay gibi kısa bir sürede nasıl olur da bu kadar şiştiğini sorguladı. Öte yandan görüntüsüne karşı oyun parkurunda da Ütopya yarışmasında ki çevikliğinden eser kalmadığını söyleyerek ilk günden eski yarışmacı arkadaşını eleştirdi..Serkan Ercan

Öte yandan Serkan da konuyla ilgili olarak Semih’in Survivor Adası’nda olmasının onun için çok fazla bir şey ifade etmediğini söyledi. Onun derdinin Semih ile değil Survivor’ ile olduğunu vurguladı.

Ünlülerde Kızlar Arasında İlk Kriz

TVPlayer 2016-02-07 21-33-18-862Öte yandan Ünlüler Adası’nda bayanlar arasında ufak polemikler başladı. Yarışmacılardan Nagehan ve Tuğba Özay, Eda’nın tavırlarından rahatsız olduklarını vurguladı. Eda’da Nagehan ve Tuğba’nın kendini oyunda oynamak istememerlini eleştirirek güçlü bir yarışmacı olduğunu vurgulamak istedi.

Nihal Candan’ın Yengeçler ile İmtihanı

Nihal Candan'ın Yengeçler ile İmtihanıAkşam olduğunda  ise gönüllüler takımında endişeli dakikalar başladı. Çünkü plajda uyumak istemeyen yarışmacılar vardı. Bunlardan biride işte Benim stilim programıyla ismini duyuran Nihal Candan‘dı. Nihal sahilde yattıkları için kendilerine yengeçlerin saldıracağını düşündü ve ağlamaya başladı. Arkadaşları kendisini teselli etmek istese de bunda epeyce zorlandılar. Çok sonrasında ise uyku sırasında farelerin yarışmacıları rahatsız etmesi tüm yarışmacıların uykusuz kalmalarına neden oldu. Uykudan kalkan yarışmacılar bir anda fare nöbetine oturdular.

Yılmaz Morgül’den Müzik Keyfi

TVPlayer 2016-02-07 21-38-24-139Ünlüler takımı ise biraz daha keyif içinde gecelerini geçirdiler. Keyifli sohbetin dışında Yılmaz Morgül’ün Şahane sesinden şarkılar eşliğinde güzel bir akşam geçirdiler. Yılmaz Morgül motivasyon doktoru olarak takımın lideri konumundaydı.

Ertesi günü dokunulmazlık için bir araya gelen iki takım bireysel olarak yarışcaklar, yarışmanın galibi de ekstra bir yarışmacıya sahip olacaktı. Bu iki takım için de önemliydi; çünkü yarışmayı kazanan sayısal olarak Üstün konumda olacaktı.

Semih Öztürk Performansı ile Şaşırttı, Nihal Candan Sakatlandı

Semih Öztürk Performansı ile Şaşırttı,Dokunulmazlık oyununu bireysel olarak oynayan yarışmacılardan sürpriz isimler süper sonuçları elde etti. Semih Öztürk, Yunus Günce’ye karşı başarılı olurken; Nihal Candan ne yazık ki ilk oyunda başarılı olamadı. Hatta sakatlandı.Nihal Candan Sakatlandı

Bu oyunda ön plana çıkan yarışmacılar Avatar Atakan, Nagihan ve Semih Öztürk olurken yarışmayı kazanan ünlüler oldu .Avatar Atakan

Ada Konseyinden Neler Oldu?

Ada konseyinde ise yeniden bir araya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı ünlüler takımına dahil olacak yeni yarışmacıları tanımaya başladılar. 4 yarışmacıdan bir tanesi SMS oylamasıyla ünlüler takımına dahil olacak.

Ada Konseyinden Neler Oldu?Survivor’da yarışma hakkı kazanmak için yarışacak olan 4 yarışmacı aday Konseyi’ne geldiler

İşte Survivor 2016’ya Girmek İsteyen 4 Aday Yarışmacı

Survivor Mehmetyarışmacılardan Mehmet İngiltere’de doğdu büyüdü. Kıbrıs’lı olan Mehmet’in Türkçesi biraz bozuk olduğu için diğer yarışmacılardan özür diledi. İngiltere’ye gitmek üzereyken Acun medya’nın kendisine aramasıyla kendini Ada’da bulan Mehmet adaylardan en sempatik olan biri olarak görüldü.

Yağmur ÖzdemirDiğer aday Yağmur Özdemir İzmir’de yaşıyor ve Celal Bayar Üniversitesi gıda mühendisliği öğrencisi.

Seda Tetik de 26 yaşında Ankara’da doğdu. Aynı zamanda vücut antrenörlüğü yapıyor. 19 seneden beri milli yüzücü.TVPlayer 2016-02-07 23-25-13-207Alper Deniz ise deniz Kaptanı ve  İstanbul’da yaşıyor. Survivor’a girmeyi çok fazla istiyor.

TVPlayer 2016-02-07 23-24-59-105Bu adaylardan SMS oylaması ile yarışmaya dahil olacaklar seyicinin vereceği oylar ile belli olacak. Yapılması gereken adayların ismini yazıp 1890’a mesaj atmak

 Yarışma adayları sonrasında konseyden çıkartıldı ve ünlülerin fikirleri alındı. Ünlüler tüm adaylar içerisnden Mehmet ve Seda’nın ismine vurgu yaparak onlardan birinin takımlarına dahil olabileceklerini vurguladılar..

Yılmaz Morgül Yere Fena Düştü

Survivor 2016 bu gece (7 Şubat Pazar 201) Başlıyor. Programın 1. bölüm tanıtım fragmanında birbirlerine karşı mücadele eden 2 takımın nasıl yarıştıklarına tanık oluyoruz. Yarışmanın en renkli karakterlerinden olacağı tahmin edilen Türk Sanat Müziği solisti Yılmaz Morgül‘ün performansı şimdiden merak konusuyken oyun sırasında önemli bir detay göze çarptı. Bekleme bölümünde bulunanYılmaz Morgül ve Ezgi Avcı gaza gelip bankların üzerine çıktıklarında ne yazık ki bankın dönmesi ile hızlı bir şekilde yere kap-aklandılar. İşte o görüntüler…survivor-2016

Survivor 2016 ile Büyük Değişikliklere Hazır Olun

Survior 2016 müthiş sürprizlerle başladı. Oldukça iddialı yarışmacıları ile bu sezonda damgasını vurmak isteyen Survivor ekibi Dominik Adasına Korsan Gemisi ile girdi. Oldukça ilginç görüntülerin ortaya çıktığı Survivor 2016 1. Bölüm tanıtım fragmanından belli oluyordu.

Sonrasında ilk oyunlarını gerçekleştiren Survivor yarışmacıları ada konseyinde de bir sürpriz ile karşı karşı kaldılar. Oyunu kazanan takım kendileri ile birlikte gelen ama görmedikleri 4 kişi arasından fazladan bir yarışmacıyı takımlarına dahil edecekler. Bakalım takım oyunu hangi grup kazanacak ve kimi takımlarına dahil edecekler hep beraber izleyeceğiz.

Survivor bu hafta 3 gün yayınlanacak. Ancak Önümüzde ki cumartesi gününden itibaren 4 güne çıkacak. Ancak Acun Ilıcalı geçen yıl olduğu gibi bu yılda Survivor’u haftada 6 güne çıkarabilir. Bekleyip göreceğiz.

“Survivor 2016” 7 Şubat Pazar 20.00’de TV8’de.

SURVİVOR 2016 1. BÖLÜM TANITIMI

ADAYA KORSAN GEMİSİYLE GELDİLER

Survivor 2016’nın ünlüler takımı 4,5 ay boyunca yarışacakları adaya korsan gemisiyle geldiler. Survivor 2016’nın en dikkat çeken ismi olan Yılmaz Morgül ise ilk yarışmada büyük bir hırsla mücadele etti. Survivor’a uzun süredir spor salonlarında hazırlanan Morgül, bu seneki yarışmanın en iddialı isimlerinden olacak.

 Survivor 2016 Ünlüler adasında yarışacak isimler: Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül.

Survivor 2016 Günlüğü-01

Survivor 2016 Gönüllüler adasında yarışacak isimler: İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafa, “Dominik’e ayak bastım, ama sağlam bastım Bigfoot :)” notunu düştü.survivor_2016

Survivor, 2016 macerası 7 Şubat Pazar akşamı başlıyor!

Survivor Ünlüler Adası’nda yarışacak isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışacak isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Survivor 2016’nın Dominik Cumhuriyeti’ndeki çekimleri başladı.

TV8 ekranlarında 8 Şubat Pazar akşamı yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler’de büyük kapışma başladı. Geçtiğimiz günlerde Dominik’teki adaya giden yarışmacılar, adadaki ilk günlerini geçirdiler. Yarışmanın yapıldığı adada sahile kurulan parkurlarda da ilk oyun çekimleri yapıldı. Aylar sürecek olan mücadele için yarışacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımında neler yaşanacağı şimdiden merak konusu. 8 Şubat’ta başlayacak olan Survivor 2016, bu sene 4,5 ay sürecek ve Haziran’ın son haftası final yapacak.

Survivor 2016 Günlüğü-02

Survivor 2016 Gönüllüler Takımı’nın en dikkat çeken ismi Ütopya yarışmasının fenomen ismi haline gelen Semih Öztürk oldu. Ütopya yarışmasında 9 ay boyunca kendi grubuyla birlikte Kafe grubuna karşı mücadele eden Semih Öztürk, Survivor’da Gönüllüler Takımı’nda mücadele edecek. Ütopya’daki rahat tavırlarıyla dikkat çeken Semih’in Survivor’da nasıl performans sergileyeceği ise merak konusu..

İşte Survivor 2016’nın ünlüler ve gönüllüler takımları yarışmacıları:

SURVIVOR 2016 ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Serkan Ercan – Ütopya yarışmasında karşımıza çıkmıştır. Sporcu kişiliğiyle tanınmaktadır.

Ezgi Avcı – Miss Turkey birincilerindendir.

Eda Akkaya – Oyuncu ve jimnastikçi kişiliğiyle tanınmaktadır.

Nagihan Karadere – Türkiye Milli atletlerindendir.

Ebru Öztürk – Daha önceFenerbahçe voleybol takımında oynamıştır. Şimdilerde mankenlik yapmaktadır.

Çağan Atakan Arslan – Türkiye kick boks şampiyonudur.

Tuğba Özay – Mankendir.

Yunus Günçe – Oyuncu ve sunucu kimliği ile tanınmaktadır. Şimdilerde kendi yaptığı programı sunmaktadır.

İbrahim Yattara – Eski Trabzonspor futbolcusudur.

Yılmaz Morgül – Türkiye’nin en güçlü ses sanatçılarındandır.

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

Nihal Candan (İşte Benim Stilim yarışmacısı) , Semih Öztürk (Ütopya yarışmacısı) İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu,  Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da127 sorgu var. 1,568 saniyede yüklendi.
bursa escort | mersin escort | mersin escort | mersin escort | bursa escort | escort malatya | mersin escort