En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Survivor Ünlüler-Gönüllüler Hafta Sonu Show Tv’de

Tv'de Bu Hafta 26 Nisan, 21:47'de eklendi

Anıl Tetik, Hasan Yalnızoğlu ve Hayim Kohen

Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl beşincisi düzenlenen ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ yeni bölümleri ile 28 Nisan Cumartesi ve 29 Nisan Pazar akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Dominik Cumhuriyeti’nden yapılan yayınlarla seyircisiyle buluşan “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”’de ekranlardan tanıdığımız ve hayran kitleleri oluşturan ünlüler mücadele ediyor.Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in sunuculuğunu ise, Acun Ilıcalı ile birlikte Burcu Esmersoy üstleniyor.

Dominik Cumhuriyeti’nde medeniyetten uzak bir yaşam… ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’’de herkesin yakından tanıdığı 6 ünlüye karşı 5 gönüllü büyük ödül için yarışmaya devam ediyor. Survivor’ın ünlüler kadrosunu Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Anıl oluşturuyor.Gönüllüler kadrosunu ise, Begüm Yücetan, Hayim Kohen, Serhat Özcan, Cevher Pekçiçek ve Hasan Yalnızoğlu  oluşturuyor.

Büyük macera Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de ödül oyunu zamanı geldi ! Ödül oyununu kim kazanacak? Ünlüler ve Gönüllüler hiç görmediğiniz kadar heyecanlı ve hiç görmediğiniz kadar çekişmeli ödül oyunu için yarışacaklar…

‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler’ 28 Nisan Cumartesi ve 29 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümleri ile Show TV’de !

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,786 saniyede yüklendi.