En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Survivor’da begüm ve Hayim İçin eleme Heyecanı

Tv Magazin 11 Haziran, 14:51'de eklendi

SHOW TV ekranlarında yayınlanan; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta Nihat, Anıl ve Hasan’ın dokunulmazlığı olduğu için Begüm ve Hayim sms oylamasına çıkacak. Adaya kimin veda edeceği seyircilerin oylarıyla belli olacak.

MUHTEŞEM BİR ÖDÜL

Bu hafta düzenlenen ödül oyunu tüm yarışmacıları heyecanlandırdı. Ödülün, uçakla hareket ederek Karayipler’de muhteşem bir helikopter turu, muhteşem bir otelde konaklama ve unutulmaz bir eğlence olduğu duyan yarışmacılar tüm güçleriyle yarıştı. Yarışmada; kurulu olan çamur platformundaki engelleri geçen yarışmacılar, daha sonra önlerindeki topları ilerideki platformdaki deliklere sokmaya çalıştı.Bu oyunu Nihat ve Begüm kazandı. Geçtiğimiz haftadan 2 ödüle katılma hakkı kazanan Hasan’da bu ödüle arkadaşlarıyla birlikte gitti.

PARAŞÜT VE HELİKOPTER MACERASI

Ödül oyununu kazanan yarışmacılar Karayipler’de hem deniz paraşütü yapmanın keyfini yaşadı hem de kapıları olmayan helikopterle denizin üzerinde unutulmaz bir tur yapma şansı yakaladı. Kapıları olmayan helikopterden dışarı sarkan Nihat, en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

UNUTULMAZ ÖDÜL İÇİN YARIŞTILAR

Bu kez düzenlenen ödül oyunu, şimdiye kadar verilen ödüllerin arasında en iyi olmaya adaydı. Dünyanın en önemli 2 maçını aynı gün izleme şansını yakalayacaklarını öğrenen yarışmacılar, tüm güçleriyle mücadele etti. İlk olarak uçakla Arjantin-Brezilya maçını VIP’den izleme şansını yakalayacak olan kazanan yarışmacılar, daha sonra uçağa tekrar binerek Miami Heat- Boston Celtics basket maçına gitme şansını yakalayacaktı. Hayatlarında ilk kez böyle bir anı yakalama şansı elde eden yarışmacılar tüm güçleriyle yarıştı. Bu ödül için kurulu platformdaki engelleri aşan yarışmacılar, platform sonundaki kum torbalarıyla dikili olan heykelleri devirmeye çalıştı. Bu ödülü Begüm, Anıl ve daha önceden ödül hakkı olan Hasan kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bu hafta düzenlenen dokunulmazlık oyunu bir hayli çekişmeli geçti. Engellerle dolu olan platformu geçerek bitiş noktasına ilk olarak gelmeye çalışan yarışmacılar, büyük mücadele verdi. Oyun sırasında Nihat ve Begüm dengelerini kaybederek düştü. Yarışmaya devam edemeyecek olan Nihat ve Begüm, oyundan ayrıldı. Bu yarışmayı kazanan Hasan, dokunulmazlığın da sahibi oldu. SON ELEMEDüzenlenen ada konseyinde, dokunulmazlıkların sahibi olan Nihat, Hasan ve Anıl finale kalmayı garantiledi. Geriye kalan Begüm ve Hayim arasında ise sms oylaması yapılacak. Adaya kimin veda edeceği ise bu akşam saat 20.00’da yayınlanacak olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de belli olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,460 saniyede yüklendi.