En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Survivor’da Dün Akşam neler Oldu?

Tv Magazin 21 Mayıs, 13:00'de eklendi

SURVIVOR’DA FİNALE DOĞRU HEYECAN ARTIYOR !

SHOW TV ekranlarında yayınlanan; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta yapılan ada konseyi sonrasında elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı. Adaya kimin veda edeceği seyircilerin oylarıyla belli olacak.

MUHTEŞEM BİR ÖDÜL

Bu hafta düzenlenen ödül oyunu tüm yarışmacıları heyecanlandırdı. Ödülün, uçakla hareket ederek harika bir yemek, en güzel otelde konaklama ve sabahında ise balonla Dominik turu olduğu yarışma tüm yarışmacıları hırslandırdı. Deniz üzerinde kurulu olan platformda koşan yarışmacılar, daha sonra mini sorf tahtasına yüz üstü yattı. Platform başındaki çarka bağlı olan surf tahtasını ise diğer takım arkadaşları çekti. İlk olarak kıyıya ulaşan yarışmacı ise takımına 1 puan kazandırdı. 2 takım halinde yapılan yarışmayı; Nihat, Alp, Anıl ve Almeda’nın takımı kazandı.

EN BÜYÜK ÖDÜL İÇİN YARIŞTILAR

Bu kez düzenlenen ödül oyunu, şimdiye kadar verilen ödüllerin arasında en iyisiydi. Her yarışmacının ailesinden en yakını, Dominik’e geldi. Kazanan takımın oyuncuları ailelerinden 1 kişiyle birlikte bütün bir günü geçireceklerdi. Kaybeden takımın oyuncuları ise yanlızca yarım saat ailesiyle görüşme fırsatı bulacaktı. İlk olarak ailelerinden gelen kişileri gören yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Daha sonra oynanan oyunda; kurulu platformda koşmaya başlayan yarışmacılar, platformda asılı olan torbayı aldı ve ilerideki denge tahtasına koydu. Daha sonra tahtanın öbür tarafından zıplayarak torbayı arkalarındaki potaya sokmaya calışan yarışmacılar, büyük mücadele verdi. Bu yarışmayı kazanan ekip ise; Hasan, Begüm, Anıl ve Hayim oldu. Diğer yarışmacılar ise aileleriyle yarım saat hasret giderebildi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bu hafta düzenlenen dokunulmazlık oyunu bir hayli çekişmeli geçti. Suyun üzerinde bastıkları tahtaları ileri kaydırarak kendi köprülerini yapan yarışmacılar, daha sonra platform dışındaki farklı tahtaları yerine oturtarak merdiven yapmaya çalıştı. Bu yarışmayı da Hasan kazandı.

“ÇOK SESLİ NEFES ALIYOR”

Dokunulmazlık oyunu sırasında en sona Alp ve Hasan Kaldı. 2 yarışmacı arasında oynanan oyunda; Alp, rakibi Hasan’ın çok yüksesk sesle nefes alıp verdiği için konsantresini bozduğunu söyleyerek isyan etti. Hasan ise nefes kontrolü yaptığını belirterek özür diledi. Alp’in yarıda bıraktığı dokunulmazlık yarışını Hasan kazanmış oldu.

ADA KONSEYİNDEN 2 İSİM ÇIKTI

Düzenlenen ada konseyinde, dokunulmazlığın sahibi olan Hasan, beraberinde Begüm’ü korumaya aldı. Daha sonra yapılan oylamayla da elenmesi için Alp ve Anıl’ın adı yazıldı. Adaya kimin veda edeceği ise bu akşam saat 20.00’da yayınlanacak olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de belli olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,543 saniyede yüklendi.