En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Tüm Kötü Eleştiriler Nedense Nur Bozar’a

Tv Magazin, Video Galeri 10 Ekim, 18:21'de eklendi

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’ seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın bugün yaşanan bölümünde ise gerilim dolu anlar yaşandı. Yarışmacılardan Nur Bozar’ın diğer yarışmacılarla arasındaki gerginlik stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi.

 

Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer aldığı ‘Bu Tarz Benim’, tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta defileler ve farklı gösterilerle seyircisini ekrana kilitleyen yarışma bu hafta da tüm hızıyla devam ediyor.

 

TÜM YARIŞMACILAR ELEŞTİRDİ

 

Sıra kendisine geldiğinde sahneye çıkan Nur Bozar, konsept olarak kız arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda öğle yemeğine gitmek için giyindiğini söyledi. Bunun üzerine diğer yarışmacılara Nur’un giyinişini nasıl bulduklarını soran Öykü Serter, beklemediği cevaplar aldı. Nur Bozar’ı eleştirmeye başlayan yarışmacılar, aralarındaki kavga sebeplerini de anlatmaya başladı. Bunun üzerine herkesten farklı bir tarzı olduğunu söyleyen Nur Bozar, kendisini savundu.

Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi

Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi

Nur Bozar

Nur Bozar

Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi

Nur Bozar ve Tuğçe Ergişi

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

aynur kılıç 15 Ekim 2014

ayşegül, ayşenur ve tuğçe dikkat çekmeye çalıstıkça komik oluyorlar. uğraşmasınlar artık nur la nuru çok beğeniyorum.

Sayfa da55 sorgu var. 0,649 saniyede yüklendi.