En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Timur Savcı Gitti, Şimdi Ne Olacak?

Dizi Magazin, Editörden 23 Şubat, 14:41'de eklendi

timur-savcıMuhteşem Yüzyıl ve Çalıkuşu dizilerinin yapımcısı Timur Savcı, ani bir kararla sektöre ara vereceğini açıkladı. Muhteşem Yüzyıl bittikten sonra Kösem Sultan’ın hayatını dizi yapmaya karar vermişken bir anda gidiyorum dedi. Tabi bu kararıyla herkes Meryem Uzerli’ye benzedi ve tükendi diye yorumlar yapmaya başladı. Bana sorarsanız ben kendisini son derece takdir ediyorum. Bu hiçbir yapımcının kolayca alabileceği bir karar değil. Herkes cebine daha çok para koymak isterken Timur Savcı gidiyorum dedi.

Şimdi meydan sadece Ay Yapım’a kaldı. Sektörün en büyük yapım şirketlerinden iki tanesi malum Ay Yapım ve Tims. Ay Yapım yeni sezonda Karadayı’nın devam etmesine dair kararı aldı. Şimdiden elinde dört dizisi ve sektörün en büyük oyuncuları var. Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve bence ileride Beren Saat’i de bünyesine tekrardan katacak ve ortalık yıkılacak. Timur Savcı’nın gidişi resmen Ay Yapım’ın ekmeğine bal sürdü. Ama ben size söyleyeyim Timur Savcı dönerken muhteşem bir projeyle dönecek ve liderlik adaylığına kaldığı yerden devam edecek.

Bu arada Beren Saat ve Mehmet Günsür ikilisinin aynı projede yer alması için şimdiden hayranları kampanyalar başlattı. Ben ikiliyi birbirine çok yakıştırdım açıkçası. Beren Saat’in partneri kim olur diye düşünürken sosyal medyada Mehmet Günsür’ün adını görünce neden olmasın dedim. Olursa çok da güzel olur.

Doruk ERENGÜL

https://twitter.com/dorukerengul

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,318 saniyede yüklendi.