En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Titiz Misin?” 17 Aralık Perşembe Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 16 Aralık, 19:05'de eklendi

Siz titiz olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilirim, lekelerle mücadelede üstüme yok, doğru ürünü doğru alanda kullanmak önemlidir, tozlara savaş açtım en titiz benim diyorsanız “Titiz Misin?” hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.

Haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacağı ve her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve “beş adet tam altın” kazanacak. Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.

“Titiz Misin?” yeni bölümünde Semiha Toprak‘ın Nurtepe’deki evine konuk oluyor. Haftanın 4. gününde Doç. Dr. Oğuz Özyaral buzdolabında oluşan kötü kokuların nasıl giderileceği ve buzdolabının güzel kokması için neler yapılmalı üzerine önemli detaylar verecek.

 

Birbirinden titiz dört yarışmacı, temizlenmeyi bekleyen evler, sürprizler ve muhteşem ödüller sizleri beklediği Türkiye’nin en titiz yarışması Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile “Titiz Misin?” tüm heyecanı ile Show TV’de sizleri bekliyor!

Titiz Misin?” 17 Aralık Perşembe saat 16.45’te Show TV’de!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,626 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort