En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Tövbeler Tövbesi 27. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 12 Ekim, 07:42'de eklendi

1 2 3 4 5 6 7

 

Cemal Toktaş (Mahir Akdağ),  Fulya Zenginer (Fidan)

Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Fulya Zenginer (Fidan)

27.Bölüm Özeti

Mahir, Oktay’ın yaptıklarının hesabını sormak üzere Radikal Holding’e geldiğinde Pelin’in de orada olduğunu görür. Arkadaşlarına ve kendisine yaptıkları için hesap sorarken, Fidan’ın Almanya’ya gitmek üzere olduğunu öğrenirler. Oktay da, Mahir de aynı anda Fidan’ı vazgeçirmeye çalışır ve kazanan yine aşk olur. Fidan, Mahir’le birlikte mahalleye döner.  Oktay, bir defa daha yenilmiş olmaktan ötürü öfkelidir. Ne yapıp edip Fidan’ı elde etmeye kararlıdır.  Bu süreçte, Pelin’le daha çok yakınlaşacaklardır.

Gencay’ın evden kovduğu Egemen, Can ile birlikte yaşamaya başlar. Can bu durumdan ötürü hayli mutsuzdur. Gencay ise yaşadıkları evi satıp başka bir yere taşınmaya karar verir.

Geyiktepe’de dürümcü açma hazırlıkları tüm heyecanıyla devam etmektedir. Mahir, Kadir, Nuri ve Çeto bütün birikimlerini, bir minibüs alıp onu dürümcü haline getirebilmek için kullanırken, Zahide de Egemen’e olan borcunu ödeyebilmek için, evi ipotek ettirerek kredi alır ve bunu kimseye söylemez.  Mahir’ler, minibüsü dürümcü haline getirip açılış yaptıkları gece, kimsenin, az sonra hayata geçirilecek korkunç plandan haberi yoktur.

Yayın Tarihi : 12 Ekim 2011 / Çarşamba

Yayın Saati  : 22.30

1 2 3 4 5 6 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,281 saniyede yüklendi.