En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Tozlu Yollar’ın 6. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 13 Nisan, 14:04'de eklendi

tozlu-yollarBÜYÜK OYUN

6.Bölüm

Mürüvvet, Şerife’ye büyük bir oyun oynar. Şerife’ye, kocasına karşılık kardeşinin katilini vereceğini söyleyerek onu ikna eder ve onu Hünkar’ın yatağına yollar. Fakat esas amacı başkadır. Sabah olduğunda büyük bir yaygara kopararak Şerife’yi kocasını baştan çıkarmakla suçlar.

Feraye, bir ilah gibi gördüğü babasının böyle bir şey yapmasını hazmedemez. Hem Mürüvvet’i aldatmış hem de bunu kendi evlerinde, kardeşinden bile küçük bir genç kızla yapmıştır.

Şerife büyük bir komplonun kurbanı olduğunu anladığında artık çok geçtir. Aldığı darbe yetmezmiş gibi bir paçavra gibi çiftlikten kovulur. İmran’ın kışkırtmasıyla tüm kasaba onu iffetsizlikle suçlar ve tepki gösterir.

Pınar ise çaresiz çiftliğe dönmek zorunda kalmıştır. İmran’ın Tayfun’a zarar vermek için bir plan kurduğunu öğrenince Tayfun’un hayatını kurtarmak için her şeye rağmen harekete geçer.

Mürüvvet tam planının işlediğinden, Hünkar’ı Handan’dan koparmayı başarıp kendisinden boşanmasını engellediğinden emin olduğu anda Hünkar hiç beklemediği bir şey yapar. Hünkar, Şerife’yi çiftliğe getirir ve artık evin hanımının Şerife olduğunu ilan eder.

 Tozlu Yollar 6. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y9HssDFKO-A[/youtube]

 Tozlu Yollar 6. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 0,849 saniyede yüklendi.