En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Trophy Türk Tv8’de Başlıyor

Tv'de Bu Hafta 2 Ekim, 13:09'de eklendi

tv8 yeni yayın dönemiyle birlikte dünyada bir ilke imza atarak, ekranların adrenalini en yüksek yarışması Trophy Türk’ü ekranlara getiriyor…

20 cesur yarışmacı ile Afrika’nın beşiği Kenya’da mücadele, doğanın kurgusuyla yaşanıyor. Bu vahşi doğada ayakta kalan kazanıyor!

Ertem Şener, Helin Avşar ve Taner Güngör’ün sunduğu Trophy Türkte; Billur Kalkavan, Hale Caneroğlu, Berksan, Zaza Enden, Burcu Çetinkaya, Leyla Bilginel, Tuğba Özay, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan ve Önder Bekensir vahşi doğayla kıran kırana mücadele ediyorlar. Magazin dünyasının renkli isimlerinin hiç görmediğiniz yanları ile tanışacak, gözlerinizi onlardan ayıramayacaksınız.

3 Ekim Çarşamba günü ekranlara gelecek Trophy Türk yarışmasında Tuğba Özay’dan cesaret şovu ekranlara geliyor…

Tuğba Özay, timsah ve hipopotamlarla dolu Baringo Gölü’nde yüzerek, cesaret şovu yaptı.

Afrika’nın vahşi doğasında gerçekleştirilen ve birbirinden tehlikeli karelere sahne olan Trophy Türk’te Tuğba Özay ve Şener Üşümezsoy, cesaretleri ile şov yaptı. Baringo’daki ikinci sabahlarında timsah ve hipopotamlarla dolu Baringo Gölü’nde yüzen Tuğba Özay ve Şener Üşümezsoy’a diğer yarışmacılar da kıyıdan destek verdiler.

Tuğba Özay ve Şener Üşümezsoy’dan cesaret alan Burcu Çetinkaya da, timsahlı gölde yüzmeyi göze alanlar arasındaydı.

Kenya’nın insan eli değmemiş doğasından muhteşem manzaralar eşliğinde birbirinden zorlu etaplara şahit olup ve dünyanın en büyük yırtıcılarını yarışmacılarla birlikte sizler de tanımış olacaksınız.
Ünlü, ünsüz 20 korkusuz yarışmacının takımlar halinde birbirinden zorlu koşullarda yarıştığı Trophy Türk, Güney Afrika’nın onlarca canlı çeşidiyle en vahşi alanlarından başlayarak Hint Okyanusu kıyılarında son bulan 1000 km’lik bir parkurda gerçekleşiyor.

Tehlikeli koşullarda ayakta kalma savaşı ve amansız bir yarış! Nefes kesen safari kapışmaları, vahşi doğada heyecan dolu anlar, zirve için yarışanlar, uçsuz bucaksız ormanlardan çıkış mücadelesi ve çok daha fazlası ekranlarınıza geliyor.

Trophy Türk Kamp Günlüğü hafta içi her gün saat 16:30’da , Trophy Türk Yarışları ise her hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 20:00’da farklı kanal tv8’de…

Tarih : 3 Ekim Çarşamba 20:00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da53 sorgu var. 0,723 saniyede yüklendi.