En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Trt Avrupa Avrupa Dizisini Bitiriyor

Dizi Magazin 8 Kasım, 14:04'de eklendi

Avrupa Avrupa 88. Bölüm 00002Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, TRT’de ekranagelen ve yayından kaldırılması kararı alınan Avrupa Avrupa dizisini yorumladı:

TRT yönetimi “Avrupa Avrupa” dizisini bitirme kararı aldı. TRT’nin bu kararı verirken reytingleri baz almadığı kesin. Demek ki bizim bilmediğimiz başka kriterler var…

Dün aldığım en ilginç haber, TRT yönetiminin “Avrupa Avrupa” dizisini bitirme kararı oldu. Mia Film Banu Akdeniz’in çektiği, Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in yazdığı, Şafak Bal’ın yönettiği salonkomedisinin reytingleri de fena değildi. En azından TRT’nin ölçümlerine büyük önem verdiği SBT’de durum öyleydi.

Ayrıca TRT, reyting ortalamalarını baz alıp dizi bitirmeye karar vermişse “Avrupa Avrupa”, kaldırılacak diziler sıralamasında en altlarda olurdu. Demek ki reytingin dışında bizim bilmediğimiz başka kriterler, dengeler söz konusu…

25 Eylül 2011 tarihinden bu yana TRT’de yayınlanan ve Tarık Pabuççuoğlu, Selen Seyven, Zuhal Topal, Kadir Çöpdemir, Ahmet Saraçoğlu, Günay Karacaoğlu, Durukan Çelikkaya, Burak Serdar Şanal ile Bahar Süer’in rol aldığı “Avrupa Avrupa”, 91. bölümde “Final” yapıp, seyircilerine veda edecek.

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

zehra veren 16 Kasım 2013

kaldirmasaydi keske çok guzel bir dizi offf neye bakacam ben simdi

En guzel diziye ne yaptınız? 27 Kasım 2013

Buzamana kadar keyıfle ızledıgım dızı avrupa avrupa

serpil divilioğlu 05 Ocak 2015

Merhaba,trt1 de sabah 9.30 da yayınlanan avrupa avrupa dizisinin bu sabah yayınlanmamasısını görünce çok üzüldüm.lütfen tekrar avrupa avrupa dizisini yayınamazına devam ederseniz çok mutlu olacağız.teşekkür ederim.iyi yayınlar,saygılar.mesajında haberin cevabını bekliyorum.

iremkaplan 23 Ocak 2015

lütfen avrupa dizisini tekrar koyun onun bittiğini görünce çok üzüldüm can ve gülün hayranıyım.

Sayfa da59 sorgu var. 1,336 saniyede yüklendi.