En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Tuba Büyüküstün’ün popülaritesinin sırrı

Tv'de Bu Hafta 18 Temmuz, 22:09'de eklendi

Tuba Büyüküstün’ün popülaritesinin sırrı

Tuba BüyüküstünTuba Büyüküstün’ün yer aldığı haberler neden en çok okunan haberler arasında? Peki, güzel oyuncunun içinde olduğu anketlerde neden açık ara hep birinci çıkıyor? Bu sonuçlar, sadece güzel olduğu için mi yoksa çok başarılı bir oyuncu olduğu için mi? Bu popülaritenin başka bir açıklaması olabilir mi acaba?

Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı haberlere dikkat ederseniz, çoğunda kendisinin kaynak olmadığını görürsünüz. Yani ünlü oyuncunun sözleri değil o haberlere kaynaklık eden. Tamamen onun dışındaki insanların yorumları ve tespitleri ortalıkta geziyor. Bunun açıklaması şu: Tuba Büyüküstün, konuşmayı pek sevmiyor. Yaptığı işlerle anılmayı tercih ettiğini fazlasıyla belli ediyor. Kuşkusuz çok da iyi ediyor. Zaten yukarıda sözünü ettiğim göstergeler Tuba Büyüküstün’ün doğru yolda olduğunu bize açıkça söylüyor.

Özel hayatındaki istikrar da onun başka bir artısı. Büyüküstün, uzun sayılabilecek bir süre görüntü yönetmeni Sami Saydan’la beraber. Bu tercihi bile aynı kulvarda yer aldığı pek çok isimden onu müstesna bir köşeye oturtmaya yetiyor. Özel yaşantısındaki tarzı ve mütevazılığı pek çok kişiye örnek teşkil ediyor. Böylelikle o, makamın mevkinin her şey olmadığı mesajını ait olduğu camiyaya çok net bir şekilde vermiş oluyor.

Özellikle polemiklerden beslenen pek çok ünlünün aksine, Büyüküstün’ün polemiklerle gündeme gelmediği de bilinen bir gerçek. Örneğin, rol aldığı “Yüreğine Sor” adlı sinema filminin yönetmeni Yusuf Kurçenli ve filmin oyuncusu Ayla Algan, onu filme yeterince destek vermediği gerekçesiyle eleştirirken bile güzel oyuncu ortalarda görülmemiş adeta bir sessizliğe gömülmüştü.

Devamı İçin : http://www.televizyongazetesi.com/Page/Writers/Article.aspx?CID=25445

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,115 saniyede yüklendi.