En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Tuğba Özay: “Sanırım artık çocuk sahibi olmanın zamanı geldi”

Tv Magazin 21 Ocak, 15:13'de eklendi

tugba-özayRadyo Turkuvaz’da Magazin Klubüne konuk olan Tuğba Özay’ın açıklamaları;

“20 yıldır bu camianın içindeyim, 15 yaşında adım attım podyuma ve mesleğimde en yükseğe imza attım daha ne yapabilirdim, mankenlikte sona geldiğimi gördüğümde kendime enerjimi gösterebileceğim yeni bir yol seçtim bu yüzden sahnedeyim”

“Podyuma Yıldırım Mayruk gibi bir ustanın defilesinde nokta koydum bu rüya gibi birşey”

“Medyanın en çok konuştuğu, resimlerini en çok yayınladığı, podyumun en çok iş yapan ismi oldu Tuğba Özay ama bunun faturasıda ağır oldu. Ben yaşadığım herşeyden ders çıkartırım kimseye verecek hesabım yok ailemden başka, hatada benim sevapta benim. Bir oyuna geldim ama isyan etmedim buda benim için acı ama tecrübe oldu”

“Eşimle çok mutluyum ama zaman zaman aradaki mesafe bizi yoruyor, bir dönem benim ve onun işlerinin yoğunluğu nedeniyle aramıza bir soğukluk girdi, yol ayrıma geldim ama vazgeçmedim. Kocamı seviyorum evliliğimi devam ettirmek için ben üstüme düşen fedakarlığı yaptım eşimde öyle yeniden bir aradayız ve mutluyuz”

“Sanırım artık çocuk sahibi olmanın zamanı geldi, ailemde eşimde bunu çok istiyor herşey kısmet, yaş daha fazla ilerlemeden bu duyguyu tatmak istiyorum”

“Albüm yapmaya karar verdiğimde herkes delirdiğimi sandı, hele ilk albüm aman Allahım herşey bitti diye düşündüm ama ikinic albümde ne yapmak istediğimi ve bu iş için ciddiyetimi gösterdim. Şarkılarımı kendim yazıp besteliyorum sanırım beni sahnede başarıya götüren etkenlerden biride bu oldu, şarkılarımı benim duygularımla başka birinin okuyabileceğini sanmıyorum”

“Yeni bir kitap yazıyorum, yazarlık aileden gelen bir yetenek, yazmak için oturduğumda sanırım bu alemle bütün irtibatımı kesiyorum”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,016 saniyede yüklendi.