En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı Çıktı: Merve Oya’nın Evine Ajan Yerleştiriyor

Fragmanlar 1 Aralık, 15:44'de eklendi

Star Tv’de ekrana gelen Ufak tefek Cinayetler Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı Konusu:  Fragmanda dikkat çeken şer ekibinin yeniden bir araya gelerek Oya’ya karşı mücadeleye girişmeleri. Oya’nın evine ajan sokmaya çalışan Merve, dizinin anlatıcılarından manikürcü kızımızı Oya’nın evine yolluyor ve sonrasında hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşiyor. Öte yanan Arzu’da Burcu ya karşı kazandığı savaşı bedellerini ödeyecek gibi görünüyor. Evin Arzu’ya geçtiğini öğrenen Burcu’nun hiddetli hamleleri merak konusu.

İşte Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler Genel Konusu

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” in başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışınve Hayal Köseoğlu yer alıyor.

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artan temposuyla çok konuşulacak.

Dört birbirinden farklı kadın, dört ayrı güç izleyeceğimiz hikaye; Dr. Oya’nın Sarmaşık’a dönüşü ile başlıyor. Liseden beri arkadaş olan Merve, Oya, Arzu ve Pelin yeniden birleşiyorlar. Ama ne birleşmek! Aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor.Ufak tefek Cinayetler - Mert Fırat ve Gökçe Bahadır

Geçmiş bu güne yansıdıkça, toprağın altından eski kinler, hırslar çıkıyor ve sonuç felaket oluyor. Cinayet büro başkomiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, sarmaşık vakasını çözmek için tanıklarla görüşüp, olayı anlamaya çalışıyorlar. Bakalım kadınların bu çetrefil dünyasını aydınlatabilecekler mi?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 1,393 saniyede yüklendi.